CZK/€ 24.745 +0,14%

CZK/$ 22.792 +0,00%

CZK/£ 28.930 +0,33%

CZK/CHF 25.049 -0,10%

11. 11. 2022

0 komentářů

ČSOB se stává oficiálním generálním partnerem poradny Sbarvouven.cz

 

LGBT+ online poradna Sbarvouven.cz vstoupila do podzimu po boku nového generálního partnera, kterým se stala skupina ČSOB. Ta se pro spolupráci rozhodla i na základě nedávného předsudečně motivovaného teroristického útoku v Bratislavě, který cílil na mladé LGBT+ osoby.

Loading 

Skupina ČSOB je dlouhodobým podporovatelem diverzity a inkluze v zaměstnání, což potvrdil mimo jiné i letošní zisk 3. místa v kategorii LGBT+ Friendly Employer, ocenění, které uděluje platforma Pride Business Forum společnostem, které zavádějí principy rovnosti na pracovišti.

“Mít po boku stabilního partnera, který se navíc dlouhodobě zavazuje k podpoře diverzity a inkluze vnímáme jako významný krok. Zájem o služby online poradny Sbarvouven.cz rok od roku roste a náklady na její provoz narůstají. Proto si vážíme jakékoliv finanční podpory, která umožní její fungování a rozvoj poskytovaných služeb,” říká Oldřich Kundera, vedoucí poradny Sbarvouven.cz.

„Mezi českými bankami jsme v podpoře LGBT+ diverzity lídrem. Jako takoví jsme hrdí, že poradna s nabídkou generálního partnerství oslovila právě nás. Po nedávném nenávistném útoku v Bratislavě s tragickým koncem je zřejmé, že nemůžeme zavírat oči před netolerancí. Tímto partnerstvím zajistíme provoz poradny, která zabraňuje lidským tragédiím u dětí, které se vyrovnávají s předsudky společnosti a s vlastní identitou,“ říká Barbora Vachová, Leader Diverzity ve společnosti ČSOB.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz

 


Související články

Co sledovat u investic do finančního sektoru v době klesajících úrokových sazeb

Tradiční názor tvrdí, že klesající úrokové sazby jsou pro finanční akcie negativní, protože snižují úrokový výnos. To je však přílišné zjednodušení, které se může ukázat jako nepravdivé. Finanční společnosti jsou různorodou skupinou, v níž banky tvoří pouze jednu část, a mezi jednotlivými společnostmi existují významné rozdíly, které ovlivňují […]

Text: Redakce

Foto: Shutterstock

20. 05. 2024

Nejdůležitější body z letošního sjezdu akcionářů Berkshire Hathaway

Letošní sjezd akcionářů Berkshire byl v poněkud utlumené náladě, protože se tentokrát pořádal po dlouhé době bez již zesnulého Charlieho Mungera. Na Buffettovi to bylo poznat. Ovšem i letošní sjezd nabízí investorům velmi cenné poznatky a vhledy do Buffettovi mysli, ohledně trhů a ekonomiky.

Text: Redakce

Foto: Shutterstock

07. 05. 2024

Komentář: Evropu ESG oslabuje, těží z toho americké akcie i banky

Evropské akcie se letos ocitly v historicky rekordní slevě vůči těm americkým. Vyplývá to ze srovnání poměrového ukazatele vyhlížené tržní ceny akcie a čistého zisku na akcii na horizontu dalších dvanácti měsíců. V potaz jsou přitom vzaty všechny klíčové akciové tituly jak ve Spojených státech, tak v Evropě.

Text: Redakce

Foto: Shutterstock

29. 04. 2024


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *