CZK/€ 24.355 -0,02%

CZK/$ 22.601 -0,07%

CZK/£ 28.423 +0,07%

CZK/CHF 25.809 +0,10%

11. 11. 2022

0 komentářů

ČSOB se stává oficiálním generálním partnerem poradny Sbarvouven.cz

 

LGBT+ online poradna Sbarvouven.cz vstoupila do podzimu po boku nového generálního partnera, kterým se stala skupina ČSOB. Ta se pro spolupráci rozhodla i na základě nedávného předsudečně motivovaného teroristického útoku v Bratislavě, který cílil na mladé LGBT+ osoby.

Loading 

Skupina ČSOB je dlouhodobým podporovatelem diverzity a inkluze v zaměstnání, což potvrdil mimo jiné i letošní zisk 3. místa v kategorii LGBT+ Friendly Employer, ocenění, které uděluje platforma Pride Business Forum společnostem, které zavádějí principy rovnosti na pracovišti.

“Mít po boku stabilního partnera, který se navíc dlouhodobě zavazuje k podpoře diverzity a inkluze vnímáme jako významný krok. Zájem o služby online poradny Sbarvouven.cz rok od roku roste a náklady na její provoz narůstají. Proto si vážíme jakékoliv finanční podpory, která umožní její fungování a rozvoj poskytovaných služeb,” říká Oldřich Kundera, vedoucí poradny Sbarvouven.cz.

„Mezi českými bankami jsme v podpoře LGBT+ diverzity lídrem. Jako takoví jsme hrdí, že poradna s nabídkou generálního partnerství oslovila právě nás. Po nedávném nenávistném útoku v Bratislavě s tragickým koncem je zřejmé, že nemůžeme zavírat oči před netolerancí. Tímto partnerstvím zajistíme provoz poradny, která zabraňuje lidským tragédiím u dětí, které se vyrovnávají s předsudky společnosti a s vlastní identitou,“ říká Barbora Vachová, Leader Diverzity ve společnosti ČSOB.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Spěje Ruská ekonomika k zániku, nebo posílí svůj vliv ve světě?

Ruská ekonomika čelí výzvám mezinárodních sankcí a vrchní představitelé se snaží dosáhnout předválečné úrovně do poloviny roku 2024. Rychlost obnovy ekonomiky a přizpůsobení se novým geopolitickým změnám v krátkém čase bude rozhodovat, jak velký podíl bude mít Rusko na světovém vlivu. Blýská se Rusku na lepší časy, […]

Text: Redakce

Foto: Shutterstock

08. 12. 2023

Období výhodného spoření se chýlí ke konci

Monetární politika, kterou nejen Česká národní banka (ČNB) momentálně aplikuje přes vysoké úrokové sazby, je přímou odpovědí na inflační tlaky posledních téměř 24 měsíců. Tento omezující přístup má v ideálním případě donutit banky a další velké hráče na finančních trzích změnit svůj typický styl a využívat výhodnějších sazeb k […]

Text: Redakce

Foto: Shutterstock

05. 12. 2023

Změny penzijního spoření, které dnes schválili poslanci, jsou kroky správným směrem

Změna podpory penzijního spoření, kterou dnes schválili poslanci, je krok správným směrem. Jeden z mnoha, které jsou nutné ke zdolání cesty k dlouhodobé udržitelnosti tuzemského důchodového systému. Přiměje totiž lidi, aby si na důchod spořili sami více.

Text: Redakce

Foto: Shutterstock

15. 11. 2023


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *