Středa 14. dubna. Svátek má Vincenc.

ČSOB Leasing se stal strategickým partnerem dealerů SUZUKI

ČSOB Leasing navázal exkluzivní spolupráci s národním importérem značky SUZUKI, předním světovým výrobcem motocyklů a automobilů. Pro tradiční jedničku na leasingovém trhu a leadera mezi poskytovateli nebankovních půjček to znamená další rozšíření portfolia směrem ke koncovému zákazníkovi. S nabídkou se zákazníci setkají pod názvem „Suzuki Finance“.

V praxi bude spolupráce probíhat především na úrovni dealerské sítě SUZUKI, jejíž zástupci budou klientům v rámci financování nových vozů a motocyklů, spolu s poradci ČSOB Leasing, nabízet řešení od finančního či operativního leasingu až po úvěrové financování.

„Jsme potěšeni, že můžeme spojit síly s touto zavedenou značkou, která patří mezi světovou špičku ve výrobě motocyklů a automobilů. Klienti SUZUKI v nás získají progresivního a důvěryhodného partnera, který jim umožní nejen rychle dosáhnout na vytoužený model, ale získat navíc řadu atraktivních doprovodných služeb,“ uvádí Ing. Josef Rosenkranz, místopředseda představenstva ČSOB Leasing.

Vedle kvalitního leasingového poradenství a finančních služeb přinese ČSOB Leasing klientům SUZUKI ještě další výhody, především oblíbené produkty s nulovým navýšením, speciální dotace nebo akční nabídky při prodejních akcích. ČSOB Leasing je připraven financovat jakýkoliv typ auta nebo motorky a zahrnout do prodeje všechny skladové zásoby dealerů na území ČR. „Plánujeme společné prodejní kampaně se zvýhodněným financováním celému spektru zákazníků od jednotlivců až po velké korporace,“ doplňuje Ing. Vladimír Hábr, ředitel distribuční sítě ČSOB Leasing.

„Pro naše zákazníky bude spolupráce s tak úspěšnou finanční institucí, jakou je ČSOB Leasing, jasným posunem k lepšímu. Vítáme i zkušenost ČSOB Leasing s českým podnikatelským sektorem, na jehož investice a financování se dlouhodobě zaměřuje. Věříme, že nám spolupráce dlouhodobě pomůže v dalším růstu,“ uvedl Ing. Václav Lula, ředitel Suzuki ČR.

Dovozcem automobilů a motocyklů Suzuki do České republiky je společnost Magyar Suzuki Corporation Ltd.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.