Úterý 11. května. Svátek má Svatava.

BROKER CONSULTING ZAHÁJIL ROK 2014 VE VELKÉM STYLU

Roky nepřetržitého růstu společností zabývajícími se finančním poradenstvím sice v loňském roce skončily, Broker Consulting je ale v České republice se svým konceptem finančního plánování nadále úspěšný. Rostl v loňském roce a v první polovině letošního roku meziročně významně navýšil počet uzavřených smluv i počet spokojených klientů. 

V počtu uzavřených smluv si Broker Consulting v Česku polepšil v porovnání s loňským prvním pololetím o 15 % a v počtu klientů o 9 %. V loňském roce konzultanti uzavřeli celkem 33 818 smluv, v tom letošním 38 736. Přibývá rovněž klientů, kteří se svými finančními konzultanty uzavírají více smluv. V loňském roce připadlo 1,41 smluv na jednoho klienta, v tom letošním 1,53. 

„Růst počtu smluv ukazuje, že se naši konzultanti soustředí na poctivou práci a profesionální finanční plánování, které má pro klienty nejvyšší hodnotu. Typická česká rodina má jedno až dvě děti. S průměrem 1,53 smlouvy na klienta to tedy znamená, že v ní uzavíráme okolo 5 smluv,“ analyzuje Jan Lener, ředitel komunikace Broker Consulting.

Letošní růst Broker Consulting je tažen zejména produkty dlouhodobého investování a nově vyvinutými produkty. „Velmi vysoký nárůst – 37 % jsme v počtu uzavřených smluv zaznamenali u investic, což ukazuje na poptávku našich klientů po zabezpečení do budoucna. Hodně nám také pomáhají revoluční produkty, které jsme uvedli na trh. Například životní pojištění OK Double, které umožňuje našim klientům získat pojištění za zlomek obvyklých cen a ušetřené finance investovat. Náš obrat roste a klienti prokazatelně získávají ještě lepší služby,“ dodává Lener.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.