CZK/€ 24.315 -0,14%

CZK/$ 23.120 +0,53%

CZK/£ 28.218 -0,23%

CZK/CHF 24.624 +0,05%

21. 06. 2016

0 komentářů

Subjekty:

Bouřky a kroupy způsobily klientům Kooperativy škody za 200 milionů

 


 

Jedná se převážně o škody na budovách a domácnostech klientů, čtvrtinu škod způsobily bouřky na vozidlech. „Díky práci našich likvidačních center, která se nezastavila ani o víkendu, je již víc než polovina škod kompletně vyřízena a vyplacena,“ konstatovala členka představenstva a náměstkyně generálního ředitele Kooperativy Hana Machačová, která je za likvidace škod zodpovědná.

Nejvíce škod klienti nahlásili z Prahy, Středočeského, Jihočeského a Královéhradeckého kraje. Většinou se jedná o menší škody, jako vytopené sklepy, poničené střechy nebo přístřešky a poškozená vozidla, kde škoda nepřesáhne 50 tisíc Kč. Kooperativa registruje i několik velkých škod, kde pojistné plnění přesáhne 4 miliony Kč. Většinou se jedná o škody na skladových a průmyslových areálech. 

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Finanční svět v nejistotě, rada kvalitního poradce může být k nezaplacení

Řešit osobní a rodinné finance s profesionálním finančním poradcem se rozhodně vyplatí. Bez něj lidé zpravidla tápou, náhodně skládají finanční produkty, nesledují žádný cíl, ke kterému by měli směřovat. Spolupráce s finančním poradcem ale není jen o nastavení finančního plánu. Stejně významné jsou i pravidelné servisní schůzky, […]

Text: Milan Vodička

Foto: Shutterstock

16. 09. 2022

Sportujete? Tak si raději zkontrolujte svoji pojistku

Úrazové pojištění je vhodným doplňkem široké pojistné ochrany zejména pro sportovně aktivní lidi. Aby úrazové pojištění ale skutečně chránilo, musí zahrnovat všechny aktivity, které člověk provozuje.

Text: Milan Vodička

Foto: Shutterstock

10. 08. 2022


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *