CZK/€ 23.770 -0,08%

CZK/$ 21.797 -0,75%

CZK/£ 26.892 -0,45%

CZK/CHF 23.801 +0,37%

21. 06. 2016

0 komentářů

Subjekty:

Bouřky a kroupy způsobily klientům Kooperativy škody za 200 milionů

 


 

Jedná se převážně o škody na budovách a domácnostech klientů, čtvrtinu škod způsobily bouřky na vozidlech. „Díky práci našich likvidačních center, která se nezastavila ani o víkendu, je již víc než polovina škod kompletně vyřízena a vyplacena,“ konstatovala členka představenstva a náměstkyně generálního ředitele Kooperativy Hana Machačová, která je za likvidace škod zodpovědná.

Nejvíce škod klienti nahlásili z Prahy, Středočeského, Jihočeského a Královéhradeckého kraje. Většinou se jedná o menší škody, jako vytopené sklepy, poničené střechy nebo přístřešky a poškozená vozidla, kde škoda nepřesáhne 50 tisíc Kč. Kooperativa registruje i několik velkých škod, kde pojistné plnění přesáhne 4 miliony Kč. Většinou se jedná o škody na skladových a průmyslových areálech. 

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Investiční pojištění – bude třeba v roce 2023 změnit staré zvyky?

Inflace bude pravděpodobně přetrvávat i v roce 2023 a donutí mnoho pojistitelů diverzifikovat svá aktiva ve snaze chránit se před jejími bezprostředními i dlouhodobými dopady. Tlak regulačních orgánů na odvětví pojišťoven bude také sílit, což přinese nové požadavky týkající se například řízení rizik, udržitelnosti a uspokojování zájmů […]

Text: Redakce

Foto: Shutterstock

19. 01. 2023

Vysoká inflace vehnala lidi do investic

Třetí kvartál byl z pohledu investic v letošním roce nejsilnější. Lidé se investováním snaží chránit své peníze před vysokou inflací, ta ohrožuje rozpočet 71 procent z nich. Nejvíce Češi v letošním roce investují do dluhopisů, přibývá také investorů do 26 let. Naopak stále klesá počet lidí, kteří si spoří na důchod.

Text: Redakce

Foto: Shutterstock

19. 12. 2022


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *