CZK/€ 24.895 +0,04%

CZK/$ 23.224 +0,31%

CZK/£ 29.460 -0,02%

CZK/CHF 26.080 -0,38%

16. 10. 2017

0 komentářů

BNP Paribas Personal Finance SA úspěšně převedla všechny systémy Cetelem na novou „Hello bank! by Cetelem“

 

Společnost BNP Paribas Personal Finance SA o víkendu 14. a 15. října 2017 učinila významný krok ke spuštění banky nové generace pod obchodní značkou „Hello bank! by Cetelem“.

Loading 

Webové stránky a systémy internetového bankovnictví společnost úspěšně převedla z domény www.cetelem.cz na www.hellobank.cz. BNP Paribas Personal Finance SA tímto okamžikem po více jak 20 letech opustila využívání obchodní značky Cetelem na českém trhu.

Zároveň došlo k aktualizaci a rozšíření všech bankovních informačních systémů. Tento krok byl zaměřený na stávající klienty a obchodní partnery.

Společnost je hrdá, že může v České republice začít rozvíjet novou obchodní značku Hello bank! jako součást skupiny BNP Paribas. Otevřené sdílení názoru klientů a vytváření banky společně s nimi je jednou z hlavních součástí filozofie Hello bank! Proto nyní banka zve všechny klienty k tomu, aby se stali aktivními členy on-line komunity Hello bank! (www.hellospolu.cz), kde se mohou podílet na tvorbě a zlepšování bankovních služeb.

Po získání první zpětné vazby od klientů a partnerů představí společnost další postup rozjezdu Hello bank! by Cetelem v České republice.

REKLAMA

Tisková zpráva: BNP Paribas Personal Finance SA

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů


Související články

Hello bank láká na výhodné úročení na běžném účtu

Banka Hello bank by Cetelem na českém finančním trhu působí už čtyři měsíce. Banka, která je součástí nadnárodní skupiny BNP Paribas, v listopadu 2017 vznikla ze splátkové společnosti Cetelem. Po čtyřech měsících působení má banka 120 tisíc aktivních klientů a na včerejší tiskové konferenci představila smělý plán mít […]

Text: Monika Lukešová

08. 03. 2018


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *