CZK/€ 25.350 +0,06%

CZK/$ 23.442 +0,45%

CZK/£ 29.634 +0,13%

CZK/CHF 26.632 +0,31%

29. 11. 2023

0 komentářů

BNP Paribas Cardif Pojišťovna získala ocenění v soutěži Mastercard Banka roku 2023

 

BNP Paribas Cardif Pojišťovna si odnáší ocenění z prestižní soutěže Mastercard Banka roku 2023, která se zaměřuje na služby a produkty bank a pojišťoven působících v České republice. Ve speciální kategorii Zodpovědná pojišťovna obsadila třetí místo. Porota v této kategorii hodnotila ESG jednotlivých pojišťoven. 

Loading 

„Umístění v prestižní soutěži Mastercard Banka roku nás velmi těší. Potvrzuje, že jdeme správnou cestou. Určitě budeme pokračovat v tom, aby naše každodenní i dlouhodobé aktivity byly zodpovědné a dostupné všem. Dělat změny jen ve svém osobním životě totiž nestačí,“ uvedl Zdeněk Jaroš, generální ředitel a předseda představenstva BNP Paribas Cardif Pojišťovny.

V pojišťovně platí celofiremní zákaz vyrábět reklamní materiály na jedno použití. K dalšímu snížení uhlíkové stopy přispívá například redukce počtu firemních cest o polovinu nebo to, že vozový park je téměř z jedné třetiny poháněný elektřinou.

BNP Paribas Cardif Pojišťovna také pravidelně podporuje neziskové organizace a zaměřuje se na férové podmínky pro zaměstnance. Mezi kandidáty ve výběrových řízeních na vyšší pozice musí být vždy nějaká žena, a i díky tomu jejich podíl na úrovni B-1 dosahuje 60 %.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.czDiskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *