Pondělí 19. dubna. Svátek má Rostislav.

BNP Paribas Cardif Pojišťovna získala hlavní ocenění Finanční produkt roku za Pojištění schopnosti splácet

Praha, 25. listopadu 2019 – BNP Paribas Cardif Pojišťovna získala ocenění Finanční produkt roku za Pojištění schopnosti splácet. Pojišťovna obsadila první tři místa v kategorii pojištění schopnosti splácet spotřebitelský úvěr a první místo v kategorii pojištění schopnosti splácet hypoteční úvěr. Finanční produkty hodnotí odborníci Finparada.cz a společnosti Scott&Rose podle předem daných kritérií.

Pojištění schopnosti splácet spotřebitelský úvěr

První místo obsadila, a v celém žebříčku pojištění schopnosti splácet spotřebitelský úvěr zvítězila, BNP Paribas Cardif Pojišťovna se svým pojištěním schopnosti splácet půjčku od MONETA Money Bank. Pojistný produkt obsahuje nejširší pojistné krytí na trhu – v rámci jednoho balíčku je klient pojištěný na následující pojistná rizika: úmrtí, invalidita 3. stupně, pracovní neschopnost, ošetřování člena rodiny, ztráty zaměstnání a hospitalizace.

Unikátní je pojištění pro případ ošetřování člena rodiny, které pojišťovna nabízí jako jediná na trhu. V případě, že se pojištěný (dlužník) nebo jeho partner stará o blízkého člena rodiny (děti, rodiče či sourozenci), který je závislý na jejich péči, pojišťovna za dlužníka uhradí až 12 úvěrových splátek.

Výhodou pojištění pro případ pracovní neschopnosti, ztráty zaměstnání a ošetřování člena rodiny je, že pojišťovna vyplácí pojistné plnění zpětně od počátku vzniku pojistné události (po uplynutí karenční doby v délce 30 dnů).

Mezi další významné výhody tohoto pojištění se řadí minimum výluk, které jiné pojišťovny na trhu uplatňují. Pojišťovna například plní i v případě bolesti zad, které vznikly po počátku pojištění a jejich příčinou je nově vzniklé poškození páteře (např. hernie disku), které bude prokázáno příslušným vyšetřením (magnetická rezonance, CT). Pojišťovna vyplácí pojistné plnění i v případě psychiatrických onemocnění (mimo onemocnění závislostí, poruchy pohlavní identity či sexuální preference).

Na druhém místě se umístila opět BNP Paribas Cardif Pojišťovna, tentokrát však s pojištěním schopnosti splácet půjčku od mBank. Třetí místo patří také BNP Paribas Cardif Pojišťovně a pojištění schopnosti splácet půjčku od Sberbank.

 

Pojištění schopnosti splácet hypotéku

I v této kategorii obsadila první místo BNP Paribas Cardif Pojišťovna se svým pojištěním schopnosti splácet hypotéku od MONETA Money Bank. Porota ocenila rozsah pojistného produktu, kdy klient je v rámci jednoho balíčku pojištěn pro případ úmrtí, invalidity 3. stupně, pracovní neschopnosti, ztráty zaměstnání a ošetřování člena rodiny, které je na trhu unikátní. Výhody tohoto pojištění jsou stejné jako u pojištění schopnosti splácet spotřebitelský úvěr.

„Naše pojištění nabízí moderní a komplexní řešení, kdy v rámci jednoho pojištění je klient zabezpečen pro všechny typy situací, které mohou ohrozit schopnost splácet svůj osobní nebo hypotéční úvěr. Nově navíc pojištění obsahuje unikátní riziko ošetřování člena rodiny, které zajistí příjmy, i když zůstane pojištěný nebo jeho partner doma s nemocným členem rodiny, kterým může být dítě nebo i dospělý příbuzný,“ říká Martin Steiner, obchodní ředitel BNP Paribas Cardif Pojišťovny, a dodává: „Dobrou zprávou je, že toto pojištění obsahuje minimum výluk, tedy, že pojišťovna kryje i nemoci moderní doby jako jsou například psychické poruchy typu deprese či stále častější onemocnění zad.“

Podle Martina Steinera je velkou výhodou produktů od BNP Paribas Cardif Pojišťovny jednoduché a flexibilní sjednání pojištění, které probíhá přímo při žádosti o poskytnutí úvěru, bez lékařské prohlídky či vyplňování složitých formulářů. Lze je také kdykoli sjednat v průběhu trvání úvěru.

Jeden komentář: “BNP Paribas Cardif Pojišťovna získala hlavní ocenění Finanční produkt roku za Pojištění schopnosti splácet”

  1. Viera Oravczova(Marouskova) napsal:

    Nejsem u Vás vedena?Viera Oravczova(Marouskova),Miru 751,Kaplice 382 41

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.