Sobota 19. června. Svátek má Leoš.

BISNODE: NEJSTABILNĚJŠÍ FIRMOU V ČR ZA POSLEDNÍCH PĚT LET CONTINENTAL BARUM

Investice 07.04.2016 | 09:55 0 Komentářů

Nejstabilnější českou firmou v letech 2012 až 2016 je podle scoringového modelu Bisnode výrobce pneumatik, společnost Continental Barum. V posledních pěti letech nepřetržitě dosahovala na nejvyšší možné hodnocení CZECH Stability Award se scoringovým stupněm AAA (excelentní). Cena Bisnode za dlouhodobou stabilitu je samostatnou speciální kategorií žebříčku 100 obdivovaných firem České republiky, kterou letos již po osmnácté vyhlašuje Sdružení CZECH TOP 100. Výsledky vycházejí z metodiky scoringového modelu Bisnode, jehož cílem je odhadnout riziko úpadku firmy v následujících dvanácti měsících.

Na ocenění CZECH Stability Award s hodnocením AAA (excelentní) v posledních pěti letech kontinuálně dosáhlo jen 90 společností,“ říká General Manager Bisnode pro Českou republiku a Slovensko David Farský s tím, že Continental Barum ve sledovaném období celkově, z pohledu měření stability, dosáhl nejlepších výsledků. „Ocenění CZECH Stability Award zvyšuje důvěryhodnost a prestiž firem na trhu a současně jim dává silný nástroj pro komunikování podnikatelských úspěchů vůči obchodním partnerům, zaměstnancům, investorům či konkurenci,“ dodal David Farský z poradenské společnosti Bisnode.

Za Sdružení CZECH TOP 100 k ocenění doplnil předseda sdružení Jan Struž: „Těší nás, že scoringový model Bisnode, který je podkladem pro udělování ocenění Czech Stability Award, umožňuje zviditelnit ty firmy, které dosahují dlouhodobě excelentních výsledků. Protože právě se stabilitou je spojena úspěšnost a obdiv, který si tyto firmy zaslouží“.

Tisková zpráva BISNODE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.