Pondělí 19. dubna. Svátek má Rostislav.

AXA Assistance spustila pro své klienty unikátní portál My Travel Space

Banky AXA Bank 09.09.2015 | 10:55 0 Komentářů

Cestovatelé na novém portálu naleznou bezpečnostní varování, informace o výskytu nemocí a epidemií, doporučená očkování, podmínky pro udělení víza, umístění ambasád a spoustu dalších užitečných informací. Široké pokrytí zahrnuje velké množství zemí a kontakty na mezinárodní síť nemocnic. Portál je online aktualizován v reálném čase. Díky tomu dohledají klienti kvalitní lékařské zařízení a platné bezpečnostní informace během několika sekund. Portál je přístupný i z tabletu nebo chytrého telefonu.

„Portál My Travel Space našim klientům dává výhodu koncentrace nejdůležitějších informací na jednom místě. Odpadá tak čas strávený na nejrůznějších webových stránkách i obava z nepřesných nebo zastaralých informací. Podporujeme tím naše přesvědčení , že cestovní pojištění není jen o limitech, ale také stále více o podpůrných a asistenčních službách,“uvedl ke spuštění Lukáš Přikryl z Axa Assistance.

Od září 2015 se všichni klienti, kteří si sjednají cestovní pojištění od AXA Assistance, mohou zaregistrovat na novém unikátním portálu www.MyTravelSpace.cz, kde naleznou veškeré potřebné informace o svých vybraných destinacích. Při registraci klient jednoduše vyplní základní údaje včetně čísla pojistné smlouvy a následně si může jednotlivé země uložit do seznamu. Spolu s tím má možnost si své cesty efektivně naplánovat a uzpůsobit si dostupná nastavení.

Nejdůležitějším obsahem portálu jsou nová bezpečnostní varování, zdravotní informace o výskytu epidemií a jiných onemocnění, rady a tipy, kontakty, umístění letišť, ambasád a dalších důležitých budov, podmínky pro udělení víza a další užitečné informace. Díky pravidelným aktualizacím v reálném čase jsou veškeré bezpečnostní informace vždy platné v souvislosti s aktuálním děním ve vybrané zemi.

K dispozici je též neustále aktualizovaná databáze nemocnic, jež jsou s AXA Assistance smluvně vázány. V případě potřeby akutního ošetření tak klienti mohou snadno vyhledat spolehlivé lékařské zařízení a nemusí se obávat odmítnutí pomoci, což bývá častým rizikem zejména v exotických oblastech. Výhodou je poté i responzivní design, který umožní prohlížet obsah portálu na všech dostupných zařízeních.Všichni zaregistrovaní klienti tak mají k dispozici účinný nástroj nejen před odjezdem do ciziny, ale i na cestách samotných.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.