CZK/€ 24.340 -0,51%

CZK/$ 22.967 -1,08%

CZK/£ 28.146 -0,10%

CZK/CHF 25.174 -0,37%

18. 09. 2023

0 komentářů

Arbes Technologies vyvíjí modul investiční aplikace, který se postará o podporu účtů typu Dlouhodobý Investiční Produkt

 

Přední český dodavatel technologických řešení pro finanční sektor, Arbes Technologies, inovuje své produkty tak, aby šly vstříc chystaným legislativním změnám v oblasti dlouhodobého investičního produktu (DIP). Součástí inovací je také rozšíření investiční aplikace, která uživatelům poskytne pohodlí v řízení jejich dlouhodobých investic.

Loading 

Díky legislativním změnám, plánovaným od začátku příštího roku, se bude možné zabezpečit na stáří formou vlastních investic s daňovým zvýhodněním. V rámci rozsáhlé přípravy na tyto změny společnost Arbes Technologies vyvíjí modul DIP, který rozšiřuje již existující investiční mobilní aplikaci o podporu těchto typů účtů.

Investovat můžete i s malou částkou

Nadstavba je určena jak pro obchodníky s cennými papíry a banky, tak pro investiční společnosti. „Hlavním cílem modulu je poskytnout uživatelům jednoduchý a efektivní způsob, kterým mohou řídit své dlouhodobé investice a dokonale se v nich orientovat. Investovat tak může opravdu každý, a to i s malou částkou,“ říká Martin Furdík, ředitel pro investiční řešení z Arbes Technologies.

Na své si přijdou jak zájemci o DIP, kteří ještě u dané společnosti neinvestovali, tak stávající investoři.

Lead management aplikace bude určena k informování široké veřejnosti. Ta v ní najde informace o DIP i bez nutnosti přihlášení. Jejím úkolem bude informovat o produktech a jejich parametrech, včetně krátkého videa představujícího tento produkt a investičního kalkulátoru motivujícího k investicím v rámci DIP, čímž výrazně přispěje ke zvýšení povědomí veřejnosti o výhodách tohoto typu investic.

REKLAMA

Modernizace je investicí do budoucna, proto ji bereme vážně 

Aby šlo o jedinečný uživatelský zážitek, spojil Arbes Technologies síly s týmem Ackee, odborníkem na UX a frontendové aplikace. „Spolupráci s Ackee a veškerou modernizaci vnímáme jako důležitý krok, který potvrzuje závazek Arbes Technologies vůči inovacím a modernizaci finančních řešení k tomu, aby dokázala efektivně reagovat na nové legislativní a tržní výzvy,“ komentuje Miroslav Moháč, vedoucí konzultant pro Arbes Technologies.

 

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Rok poté: Jak proof-of-stake změnil Ethereum

Loni v září nahradilo Ethereum svůj konsenzuální mechanismus založený na proof-of-work blockchainu konceptem proof-of-stake. Tento dychtivě očekávaný upgrade je označovaný jako Sloučení (The Merge). V uplynulém roce došlo ke snížení počtu etherů v oběhu o téměř 300 000 a spotřeba elektřiny klesla o 99,95 %. Mezitím se však síť přiblížila možnému kritickému […]

Text: Redakce

Foto: Shutterstock

29. 09. 2023

Poselství a nutnost 5S jsou stála aktuální

Jedna z dnes celosvětově rozšířených metod zvyšování produktivity nese označení „5S“. Jde o dobré hospodaření na pracovištích, a to se ve výsledku odráží v nákladech a rentabilitě. Tisknou-li se například zbytečné kopie, ve vytištěném jsou chyby, musí se to opravit a předělávat, stojí to peníze. Kdykoliv vznikne chyba, […]

Text: Radovan Novotný

Foto: Shutterstock

29. 09. 2023


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *