Pondělí 21. září. Svátek má Matouš.

Air Bank v listopadu zruší Malý a Velký tarif a sjednotí ceník. Nově budou mít okamžité platby zdarma všichni klienti

Banky Air Bank 24.08.2020 | 16:16 0 Komentářů

Air Bank s platností od 3. listopadu 2020 ještě více zjednoduší svou nabídku a místo dvou tarifů (Malého a Velkého) bude mít jeden ceník pro všechny. Nadále pro všechny klienty zůstane možnost bezplatného běžného účtu se dvěma platebními kartami nebo výběry z bankomatů Air Bank. Nově budou mít okamžité platby zdarma všichni klienti banky. Ti si navíc budou moci zapnout také různé volitelné služby, jako například výběry ze všech bankomatů v Česku i po celém světě za 100 korun měsíčně.

Méně výhodné budou nově jen některé méně často používané služby, ke kterým ale Air Bank už nabízí jinou, bezplatnou variantu. Banka klientům nadále poskytne zdarma vedení tří běžných účtů v různých měnách – v českých korunách, eurech a amerických dolarech. Vedení více běžných účtů v jedné měně, a to až do celkového počtu deseti běžných účtů na jednu smlouvu, budou mít klienti nově za deset korun měsíčně.

Informační SMS o změnách zůstatku už nebudou účtovány jednorázově, nově je bude možné používat neomezeně za 25 korun měsíčně. Místo nich ale mohou klienti už nyní využívat bezplatná a informačně bohatší upozornění z aplikace My Air.

Jeden výběr z bankomatu cizí banky kdekoliv v Evropské unii bude stát místo 25 nově 35 korun. Většina klientů Air Bank ale platí převážně kartou nebo mobilem. Pokud klient potřebuje vybrat peníze, může využít bezplatné výběry z více než 370 bankomatů Air Bank. Zdarma je možné peníze vybírat také u vybraných obchodníků prostřednictvím takzvaného cashbacku. Klientům, kteří potřebují vybírat z bankomatů cizích bank častěji, nabídne Air Bank výběry ze všech bankomatů v Česku i ve světě za 100 korun měsíčně.

V listopadu přestane banka nabízet výběry u Sazky. Klienti Air Bank tuto službu postupně nahradili jiným, výhodnějším a pohodlnějším způsobem výběru a služba už byla využívána tak málo, že se ji banka rozhodla z nabídky vypustit úplně.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.