UNIQA pojišťovna

IČ: 49240480
Datum založení: 0.1993.0
Sídlo: Evropská 136
160 12 Praha 6
Telefon: +420 225 393 111
Infolinka: 800 120 020
Fax: +420 225 393 777
Email: info@uniqa.cz
Web: http://www.uniqa.cz/

Aktualizace: UNIQA sčítá škody po bouřkách z počátku července

Po vydatných bouřkách z prvního července registruje UNIQA pojišťovna aktuálně na 880 škod v úhrnné hodnotě 42 milionů korun.

Martin Rotkovský novým členem představenstva UNIQA pojišťovny

Dozorčí rada schválila plánovanou personální obměnu představenstva UNIQA pojišťovny. Novým členem odpovědným za pojistně-technický úsek (CITO) se od 1. července 2019 stane Martin Rotkovský, dlouholetý zaměstnanec této společnosti, jenž v ní začínal už během studia.  

UNIQA radí: Kdy je třeba k nehodě v zahraničí volat policii

V České republice jsme si už zvykli, že ne ke každé kolizi na silnici je třeba přivolávat policii. Před odjezdem do zahraničí je ale třeba zjistit si předpisy v zemích, kudy na dovolenou projíždíte. A ta nejsou jednotná.

UNIQA radí: Než vyrazíte na dovolenou na Slovensko

Slovensko je dlouhodobě druhou nejnavštěvovanější destinací našich turistů. Bohužel se však řada z nich stále domnívá, že k našim východním sousedům není třeba sjednávat cestovní pojištění, protože vše lze uhradit jen z kartičky veřejného pojištění. Tak jednoduché to ale není. Aby rekreanti předešli nemilému překvapení, vždy by měli cestovat s komplexním cestovním pojištěním.

UNIQA pomůže s odpověďmi na otázky, jak správně pojistit děti

U příležitosti Mezinárodního dne dětí přináší UNIQA přehled odpovědí na velmi časté dotazy ohledně pojištění dětí. Základním doporučením je pojištění sjednat, ale jen užitečné a přiměřené.

UNIQA oslovuje klienty osobními produktovými videi

Banky 28.05.2019 0 Komentářů

Každý z nás je v současné době denně zahrnován velkým množstvím nejrůznějších reklam a nabídek. To vede k přehlcení a odmítání takových sdělení. UNIQA proto vyvinula v rámci svého CRM adresné direct maily na jméno adresáta, aby ho zaujala cílenou informací ve formě videa o tom, jaké pojištění a služby má připravené konkrétně pro něj.

Kam investovat?
Nejnovější komentáře

V regionu CEE se koncernu UNIQA International loni dařilo

Koncern UNIQA International sdružuje aktivity značky mimo rakouský trh. Sdružuje pojišťovny UNIQA na 17 evropských trzích. V loňském roce byla tahounem...

UNIQA rostla v prvním kvartále znovu rychleji než tržní

Během prvních třech měsíců roku 2019 vybrala UNIQA pojišťovna na pojistném celkem 1,770 miliardy korun, což odpovídalo meziročnímu tempu růstu...

Koncern UNIQA znovu investoval do rozvoje startupu Twisto

V rámci dalšího investičního kola získala v minulých dnech česká společnost Twisto na budoucí rozvoj 14 milionu EUR od nových i stávajících...

Martin Žáček Poisťovákom roka 2019 na Slovensku

Minulý týden byl zvolen v tradiční anketě Poisťovňa roku pořádané společností Fincentrum společně s ekonomickým týdeníkem TREND Poisťovákom roka 2019 předseda...