UNIQA pojišťovna

IČ: 49240480
Datum založení: 0.1993.0
Sídlo: Evropská 136
160 12 Praha 6
Telefon: +420 225 393 111
Infolinka: 800 120 020
Fax: +420 225 393 777
Email: info@uniqa.cz
Web: http://www.uniqa.cz/

Chcete jet na hory do zahraničí? UNIQA radí s cestovním pojištěním

V tuto chvíli ještě není jasné, zda a kde bude možné v tradičních cílových střediscích českých turistů lyžovat. Pokud se situace okolo šíření koronavirové nákazy nezhorší, je ale pravděpodobné, že situace se uvolní nejpozději po Třech králích v lednu. Na hory do zahraničí si ale přibalte nejen zpravidla povinný negativní test na covid, ale určitě také cestovní pojištění.

Typické adventní a vánoční škody

Období adventu a Vánoc je pro pojišťovny spojeno s výkyvem v některých druzích škod nebo příčin škod, k nimž po zbytek roku dochází v mnohem menší míře. Z dřívějška si vybaví asi každý obrázek hořícího vánočního stromku, to už je ale minulost. „Vývoj“ pokročil i v této oblasti. UNIQA přináší přehled toho nejnebezpečnějšího, co může narušit aktuální sváteční atmosféru. 

UNIQA převezme v Česku i penzijní spoření a investice AXA. Pro klienty se nic nemění

V polovině října se stala UNIQA vlastníkem společností AXA v Polsku, České republice a ve Slovenské republice.  UNIQA v České republice díky integraci získala 800 tisíc klientů AXA a vstoupí od roku 2021 i na penzijní a investiční trh. Pro klienty se kromě změny loga na jejich smlouvách nic nezmění.

UNIQA: Moderní pojištění OSOBNÍ STRÁŽCE pro Raiffeisenbank

UNIQA pro Raiffeisenbank připravila zcela nový pojistný produkt Osobní strážce pro případ neoprávněných transakcí a krádeže nebo ztráty osobních věcí. K tomu přidává kybernetickou asistenci pro různé patálie spojené s digitálním světem. Moderní produkt reaguje na aktuální potřeby lidí a je na trhu v tomto rozsahu ojedinělý. Klienti Raiffeisenbank si Osobního strážce mohou sjednat k běžnému účtu (debetní karta) i […]

UNIQA nově nabízí on-line cestovní pojištění klientům Expobank CZ

On-line dlouhodobé cestovní pojištění UNIQA si nyní klienti Expobank CZ mohou sjednat během okamžiku ke svému běžnému účtu.

UNIQA: Jaké pojištění sjednat pro děti?

Prázdniny skončily a děti se vrací do školy. Letos po hodně dlouhé době, protože COVID-19 znemožnil kolektivní vzdělávání už na jaře. Nástup školní docházky bývá často příležitostí i k zamyšlení nad správným pojištěním pro děti a mládež. Pomůžeme Vám několika doporučeními.

Kam investovat?
Nejnovější komentáře

UNIQA nabízí nové on-line krátkodobé úrazové pojištění i pro sport

Snadné sjednání v 5 krocích na internetu Volba ze tří úrovní ochrany a pojistných částek Lze připojistit i nebezpečné a adrenalinové sporty všeho druhu Začátkem léta doplnila UNIQA nabídku úrazového pojištění o krátkodobou formu sjednávanou jednoduše on-line. Vyplatí se pro všechny, kteří nemají úrazové pojištění trvale a chtějí chránit sebe a blízké alespoň v době, kdy se […]

Cyklistika a pojištění UNIQA: co všechno lze krýt a hradit

Koronavirová karanténa, omezení cestování za hranice, ale také rozšiřující se infrastruktura cyklostezek i dostupnější nabídka elektrokol: to všechno jsou důvody, proč Češi v posledních měsících vzali doslova útokem prodejny bicyklů. Kvůli výpadkům v dodavatelských řetězcích z tradičních asijských zdrojů i nečekaně vysoké poptávce nejsou už aktuálně v nabídce prakticky žádná nejžádanější kola běžných anebo dětských velikostí. O to ...

Akvizici společností AXA v Česku, na Slovensku a v Polsku Evropská komise schválila

Včera bylo dosaženo významného milníku na cestě k získání společností francouzské skupiny AXA v Česku, na Slovensku a v Polsku, když Evropská komise oznámila, že neshledala žádné konflikty s právem upravujícím hospodářskou soutěž na zmíněných trzích, a plánovanou integraci bez dalších námitek a podmínek schválila.

UNIQA rozkryla v prvním pololetí podvody za více než 14 milionů

Meziroční nárůst počtu šetřených případů o více než 40 % Znovu meziroční růst průměrné hodnoty prokázaných podvodů Největší výskyt podvodů v pojištění aut a odpovědnosti UNIQA pojišťovna odhalila za prvních šest měsíců letošního roku celkem 305 nových sporných pojistných událostí, v porovnání s rokem 2019 o 44 % více. Šetření s prokázáním podvodných aktivit bylo ve sledovaném období […]