J&T Banka

Datum založení: 0.0.0
Sídlo: Pobřežní 14
186 00 Praha 8
Telefon: +420 221 710 111
Infolinka: 800 707 606
Fax: +420 221 710 211
Email: info@jtbank.cz
Web: http://www.jtbank.cz/
Poznámka:

Skupiny J&T a EPH vyčlenily na boj proti koronaviru 215 milionů korun

18.03.2020 0 Komentářů

J&T a Energetický a průmyslový holding, a.s. (EPH) darují na Slovensku a v Česku ochranné pomůcky a zdravotnický materiál na boj proti šíření koronaviru v hodnotě přibližně 215 milionů korun (8 milionů eur). Polovina této pomoci je určena pro Česko a druhá pro Slovensko. Materiál bude distribuován v úzké spolupráci s krizovými štáby obou zemí za J&T […]

Nové platební karty zdobí motiv Leonarda da Vinci

Banky 16.10.2019 0 Komentářů

Design platebních karet J&T BANKY souzní s myšlenkami, které banka zastává. „Bez vynaložení energie se věci nerozhýbou a ani v pohybu nezůstanou.“ Právě tak funguje perpetuum mobile od Leonarda da Vinci, u kterého našla autorka návrhu, Kristýna Drinková, studentka z Fakulty výtvarných umění VUT v Brně, inspiraci.

Daniel Drahotský nově v čele J&T Investiční společnosti

Od počátku října stojí v čele investiční společnosti skupiny J&T Finance Group SE Daniel Drahotský, dlouholetý šéf Finančních trhů J&T BANKY. V roli ředitele společnosti vystřídá Miloslava Zábojníka.

J&T Banka: ČR – ČNB nechala sazby beze změny, ale byly 2 hlasy pro zvýšení sazeb

Bankovní rada České národní banky (ČNB) včera podle očekávání ponechala úrokové sazby beze změny na 2,00 % (2T repo). Úplným překvapením nebylo hlasování (5:2), když dva členové hlasovaly pro další zvýšení sazeb o 25 bazických bodů. 

J&T BANKA v roce 2018 upsala rekordní počet dluhopisových emisí

Banky 21.05.2019 0 Komentářů

J&T BANKA, jedna z nejvýznamnějších privátních bank v České republice, uzavřela, dle auditovaných konsolidovaných výsledků, loňský rok s bilanční sumou ve výši 150,10 miliard korun (téměř +5%). Čistý zisk za dané období činil 2,08 miliardy korun.

J&T otevřela nové dividendové fondy J&T RENTIER CZK a J&T DIVIDEND CZK

J&T BANKA nabízí nové otevřené podílové fondy J&T RENTIER CZK kombinující dluhopisy a akcie a J&T DIVIDEND CZK se zaměřením na dividendové akcie.

Kam investovat?
Nejnovější komentáře

Operativní leasing je pro Čechy neobjevený fenomén financování koncového HW

Podle průzkumu, který iniciovala společnost J&T Leasing, je nejčastěji operativní leasing v České republice využíván k pořízení a obnově firemních vozových parků (36 %). Operativní leasing pro pořízení koncového hardwaru, jako jsou počítače, notebooky, monitory, tablety či mobilní telefony, využívá v nějaké míře pouze 14 % z oslovených firem. V celkových investicích do koncového HW financovaných operativním leasingem tak Česká […]

J&T BANKA uzavřela třetí kvartál s bilanční sumou přes 156 miliard korun

Banky 12.12.2018 0 Komentářů

Třetí čtvrtletí uzavřela J&T BANKA, dle konsolidovaných výsledků, s bilanční sumou ve výši 156,3 miliard korun. Čistý zisk za dané období činil 1,52 miliardy korun.

Stavební pozemky a start-upy, jasná volba pro zajímavé zhodnocení

Nejzajímavější zhodnocení čeští dolaroví milionáři očekávají od stavebních pozemků a start-upů. Zemědělská půda v jejich očekávání výnosu rekordně propadla, alespoň to vyplývá z výsledků osmého ročníku unikátního výzkumu českých a slovenských dolarových milionářů, J&T BANKA Wealth Report 2018.

Pokračování obchodní války mezi USA a zbytkem světa

Hlavním tématem na finančních trzích v uplynulém týdnu bylo další pokračování obchodní války mezi USA a zbytkem světa. Prezident Trump oznámil další cla na čínské zboží v objemu 200 mld. USD, což poslalo akcie níže. Nejvíce ohroženy jsou především velké průmyslové podniky. Hlavní indexy (Dow Jones, S&P 500) ztratily okolo 2 % t/t. Lépe se dařilo technologickému […]