DIRECT Pojišťovna

IČ: 27441831
Datum založení: 0.2006.0
Sídlo: Jankovcova 1566/2b
170 00 Praha 7
Telefon: +420 225 290 111
Infolinka: +420 221 221 221
Fax: +420 225 290 411
Email: info@direct.cz
Web: http://www.direct.cz/

Direct je druhá klientsky nejpřívětivější pojišťovna roku 2020

Direct pojišťovna uspěla v Ceně Hospodářských novin, je druhou klientsky nejpřívětivější neživotní pojišťovnou roku 2020. Obhájila tak druhé místo z minulého roku. Kromě toho má navíc i třetí místo v žebříčku nejlepších neživotních pojišťoven.

Direct pojišťovna bude od září posílat jen bílou zelenou kartu

Jako jedna z prvních pojišťoven přejde Direct k posílání zelené karty na bílém podkladu. Lidé si ji tak budou moci sami vytisknout a mít ji uloženou v počítači, když ji třeba ztratí.

Direct téměř dvojnásobně vzrostl v pojištění majetku. Podobně se mu daří i v pojištění podnikatelů

První pololetí letošního roku bylo i přes opatření týkající se koronaviru pro Direct pojišťovnu úspěšné. Oproti předchozímu roku celkově vzrostla o téměř 30 procent.

Hranice se otevírají. Pandemie mění pravidla cestovního pojištění

Od 15. června se uvolňují pravidla pro cestování. Lidé tak mohou vycestovat do určitých zemí bez toho, aby se pak po návratu museli prokazovat negativním testem na Covid-19. Direct pojišťovna přichystala tipy, na co si dát před cestou pozor.

Direct spouští revoluční autopojištění: havarijko bude automaticky zlevňovat a nabízí i skutečně neomezenou asistenci

Direct pojišťovna slaví 5 let. K tomuto výročí všem nadělila nové pojištění vozidel. Při jeho tvorbě myslela hlavně na klienta. Díky tomu nabízí to, co žádná jiná pojišťovna na trhu.

Pojišťovny řeší škody po bouři Sabine. Škody šplhají k milionu

Přes dvacet tisíc případů poškození majetku způsobil v České republice podle odhadu pojišťoven orkán Sabine. Vítr v minulých dnech ničil střechy, obložení domů i vybavení zahrad. K včerejšímu dni nahlásilo škody přes deset tisíc lidí a další poškození se stále hlásí.

Kam investovat?
Nejnovější komentáře

Direct vyřizuje škody do jednoho dne od dodání dokumentů

Řidič jede po silnici, najednou auto před ním prudce zabrzdí a on nestihne zareagovat a narazí. Naštěstí to obě auta odnesou jen škrábanci a lehkým promáčknutím nárazníku. Pokud má havarijní pojištění u Directu, může dostat peníze na opravu už další den. Pojišťovna totiž rekordně zrychlila řešení škod.

Sedm věcí, které možná nevíte o havarijním pojištění

Rozdíl mezi povinným ručením a havarijním pojištěním zná asi každý motorista. Zatímco to první zaplatí škody, které uděláte někomu jinému, to druhé zaplatí škody na vašem autě, i když za nehodu můžete vy. Ne každý ale ví o havarijním pojištění všechno. Proto jsme připravili přehled informací, u kterých lidé nejčastěji tápou.

Na hory jen s kartičkou pojišťovny? I vykloubené rameno může stát desetitisíce

V Alpách začala zimní sezóna a lyžařské vleky se brzy rozjedou i u nás. Rušno nastává také pro horskou službu, kterou každoročně čeká tisíce zásahů. Nejčastěji potřebují pomoc právě lyžaři a snowboardisté. Zranění na sjezdovce pro ně znamená nejen zkaženou dovolenou, ale mnohdy statisícové výdaje za léčbu či převoz domů. Dobré cestovní pojištění dokáže před podobnými nepříjemnostmi […]

Chceme, aby náš styl telemarketingu ostatní kopírovali

I když si uvědomuje, že telemarketing nemá vůbec dobrou pověst a změnit názor lidí bude víc než těžké, věří, že to díky Direct pojišťovně dokáže. „Chceme ukazovat cestu a dělat telemarketing tak, aby nás ostatní následovali. Už není možné dál honit velká čísla. Je potřeba dát prioritu na zlepšování vztahu s klientem. To je jediná možnost, […]