Úterý 28. září. Svátek má Václav.

Žluté vlaky vyjedou z Prahy do Ostravy poprvé 26. září

Investice 02.09.2011 | 10:56 0 Komentářů

Lístek do žlutého vlaku si lze koupit od 7. září

Praha, Brno – Žluté vlaky RegioJet vyjedou na české koleje poprvé 26. září. Lístky si lze rezervovat od středy 7. září. Informoval o tom mluvčí společnosti Aleš Ondrůj.
Ten nástup Student Agency, která společnost RegioJet vlastní, označuje za revoluci v železniční dopravě. České dráhy totiž budou mít poprvé na nejvytíženější železniční trati v Česku konkurenta. Že o výsadní postavení na trase Praha – Ostrava chtějí bojovat, je patrné z novinek, které v uplynulých dnech ohlásily. Na nástup Student Agency reagovaly zavedením stevardek a tisku zdarma.
RegioJet slibuje nižší ceny
Kompletní ceník jízdného z Prahy do Ostravy Student Agency zatím nezveřejnila – ceny a jízdní řád představí až se spuštěním rezervačního systému.
Už nyní ale hlásí, že jízdenky vyjdou levněji než u Českých drah. S nejlevnější kreditovou jízdenkou, což je kartička, na kterou si zákazník ukládá peníze, vyjde cesta na 230 Kč. To je cena, za kterou se cestující u Českých drah bez speciálních slevových karet nedostane ani do Zábřehu na Moravě (cena z Prahy činí 255 Kč).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.