Čtvrtek 21. března. Svátek má Radek.

ZFP akademie dosáhla za rok 2010 obratu ve výši 1,3 miliardy Kč

„Společnost ZFP akademie,a.s. (dále též ZFPA) dosáhla za rok 2010 obratu ve výši 1,337 miliardy Kč“. Z pozice generálního ředitele a místopředsedy představenstva to oznámila Ing. Mgr. Dita Kaňová akcionářům na 9. řádné valné hromadě společnosti konané dne 19. 5. 2011 v Seminárním hotelu Akademie ve Velkých Bílovicích (tisková zpráva ZFPA).

Produkce ve výši 165 082 ks uzavřených smluv a její vysoké kvalitativní parametry významně přispěly k dosaženému zisku společnosti ve výši 84,4 miliónu Kč. „Výborné obchodní výsledky ZFPA mají svůj základ v dobře nastaveném ročním plánu, správně zvolených stěžejních projektech a v jejich důsledném sledování a plnění. Je výborné, že se naší společnosti daří nacházet nové podněty ke zlepšení práce a poskytovaných služeb a efektivně využívat dosažených pozic a těžit ze zázemí vybudovaného pro vzdělávání veřejnosti a obchodní sítě. To potvrzuje fakt, že akciová společnost od zahájení své činnosti v roce 2003 vybudovala vzdělávací, relaxační a administrativní zařízení v hodnotě převyšující čtvrt miliardy Kč. Nevím jak vy, ale já osobně na trhu neznám obdobnou zprostředkovatelskou společnost, která by tak velkoryse, cílevědomě a dlouhodobě investovala do sítě Seminárních hotelů a center a takto masivně podporovala své obchodníky a spolupracovníky v jejich působení,“ řekla Dita Kaňová ve svém vystoupení na valné hromadě.

Dosažené výsledky jsou potěšující z hlediska ekonomického, ale i proto, že odrážejí růst společnosti a růst jejich členů. Úspěšnost společnosti totiž hodnotíme i podle úspěchů, kterých se podařilo dosáhnout jednotlivým obchodníkům. Jejich úspěch a jejich růst a spokojenost s dosahovanými cíli je pro nás důležitým kritériem úspěchu celé firmy. Co mě osobně potěšilo je skutečnost, že jsme takových skvělých výsledků dosáhli v roce oslav 15. výročí založení ZFP. I z tohoto hlediska to byl rok náročný. Jarní oslavy 15. výročí v Brně, letní návštěva Roberta Kiyosakiho v Praze a podzimní otevření nového Seminárního centra Akademie v Ostravě představovaly určitou, zejména časovou zátěž. Je tedy výborné, že v ZFPA umíme nejen hodně pracovat, ale také se dobře pobavit,“ uvedl Vladimír Poliak, předseda dozorčí rady a zakladatel ZFP při své závěrečné řeči na 9. valné hromadě společnosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.