Středa 30. září. Svátek má Jeroným.

ZFP akademie,a.s. je hlavním sponzorem pořadu „Suma sumárum, aneb kde jsou mé peníze“ na ČT1

Od 14. 4. 2011 se v pravidelných časech ve 20:55 vždy ve čtvrtek bude moci česká veřejnost setkávat na obrazovkách České televize s novým pořadem „Suma Sumárum“. Hlavním sponzorem tohoto pořadu se stala společnost ZFP akademie,a.s (tisková zpráva ZFP akademie).

ZFP akademie,a.s. byla tvůrci pořadu oslovena nabídkou stát se hlavním sponzorem vzdělávacího cyklu Suma sumárum cca před rokem. A protože je nám myšlenka vzdělávání veřejnosti v oblasti financí zcela vlastní, tuto nabídku jsme přijali. Jako lídr trhu finančního zprostředkování u nás pokládáme za věc prestiže podpořit tak důležitý projekt veřejnoprávní televize zaměřený na vzdělávání laické veřejnosti v oblasti rodinných financí. Za 16 let praxe a působení v rodinách totiž víme, jak je důležité vzdělávat občany a dávat jim informace, které jim pomohou řešit vlastní finance“ uvedl Vladimír Poliak, předseda dozorčí rady ZFP akademie,a.s.

Tvůrcem pořadu Suma sumárum, aneb kde jsou mé peníze je produkční společnost KA Productions, která pro ČT vyrobila v minulosti například pořad POKR pro podnikatele, nebo pořad Devatero řemesel. Reakce novinářů z prémiové projekce na tiskové konferenci České televize dne 7. 4. a odborníků z řad pedagogické, ekonomické a vědecké obce z oboru financí (např. prof. Jan Švejnar, PhDr. Tomáš Sedláček, člen NERV, prof. Stanislava Hronová, prorektorka VŠE Praha, doc. Miroslav Ševčík, děkan národohospodářské fakulty VŠE Praha, či Finanční arbitr ČR Dr. Ing. František Klufa) jsou předpokladem odborné kvality pořadu.

Věříme, že zkušenost tvůrčího týmu spolu s nároky a významem, který na pořad klade sama Česká televize přinese do českých domácností informace zábavnou a pro laika stravitelnou a srozumitelnou formou a že vyvolá spoustu dotazů a diskuzí na téma jednotlivých finančních nástrojů a rodinných financí,“ dodal Ing. Pavel Pavlík, marketingový ředitel ZFP akademie,a.s.

První díl bude odvysílán již ve čtvrtek 14. 4. 2011 ve 20:55 hod. Pořad trvá 26 minut. Po odvysílání pořadu bude na kanále ČT24 pokračovat cca 18 minutová diskuze odborníků nad dotazy diváků k danému tématu.

První série obsahuje 13 dílů. S pořadem se budou diváci setkávat pravidelně na kanálu ČT1 každý čtvrtek ve 20:55 hod do 7. 7. 2011. S další sérií 13 dílů se počítá od září tohoto roku.

4 komentáře: “ZFP akademie,a.s. je hlavním sponzorem pořadu „Suma sumárum, aneb kde jsou mé peníze“ na ČT1”

 1. Zilog napsal:

  Zlocinecka struktura ZFP Akademie, dnes, po 2milinove pokute CNB prejmenovana na ZFP Group, dostava prostor ve verejnopravnim mediu? Za tohle by mel nest nekdo odpovednost.

 2. Nevěřící napsal:

  …A protože je nám myšlenka vzdělávání veřejnosti v oblasti financí zcela vlastní, tuto nabídku jsme přijali… TAK TO JE K SMÍCHU

  V tuto chvíli je vzdělávání veřejnosti v podání ZFP spíše vzdálenou vizí než každodenní realitou. Chtělo by to začít hlavně se vzděláváním samotných lidí (záměrně neuvádím finančních poradců) v ZFP a potom teprve začít vzdělávat veřejnost.
  Nicméně pořad jsem viděl a nebyl vůbec špatný. Jen víc takových.

 3. jarda napsal:

  protože někdo naletěl brainwashingové manipulativní sešlosti, po které jsou mrtvoly a jejich pozůstalí, která školí k chamtivosti, k okrádání vlastních rodin, přátel, kamarádů a širokého okolí, která po likvidaci slovenských struktur začíná likvidovat i struktury české.

  Jako kdyby bylo málo, že podvedení a okradení licencovaní spolupracovníci firmy ZFP firmou ZFP stojí před soudy s žalobami o zaplacení peněz, které nezákonně získali především majitelé a jejich nohsledi. Pokuty za porušení zákona 43/2004 Z.z. jsou ve výši za cca 100 000 nezákonně uzavřených smluv po 30 milionech SK nedozírné, a toto budou paraziti učit i v TV na ČT1?

  Poslal jsem doklady, a následně tato zpráva?
  Pochybuji o tom, že to ti vysoce vzdělaní akademičtí funkcionáři vědí, že se vlastně svým jménem podílí na organizovaném zločinu. Na netě je hodně informací.

  Mimochodem tato firma se nezabývá vůbec finančním poradenstvím, ale dost často nevýhodným přeboucháváním pojistných smluv tam, kde mají 10 procentní podíl.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.