CZK/€ 25.275 +0,04%

CZK/$ 23.761 +0,23%

CZK/£ 29.274 -0,83%

CZK/CHF 26.071 -0,05%

27. 08. 2014

0 komentářů

Zalando chce vstoupit na frankfurtskou burzu nejdéle do září

 


 

Ke vstupu na burzu by mohlo dojít  po setkání dozorčí rady, ke kterému má dojít ještě tento týden. Společnost však přesné datum nechce zatím komentovat. Tržby společnosti za první pololetí letošního roku byly více než 1 miliarda dolarů, minulý rok ve stejném období tržby činily 890 milionů eur.

IPO v Evropě se v letošním roce zatím daří. Ruský hypermarket Lenta a britský výrobce papírových přání Card Factory vstoupili na burzu v Londýně a zvýšili svou hodnotu o 7,5 miliard dolarů. Úspěšný byl i vstup čínského eshopu JD.com, který vstoupil v květnu na burzu v New Yorku.
Zdroj : iHNed.cz

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Vlajka - logo trhu Start

Na burzu míří tři české firmy. Vyplatí se koupit jejich akcie?

Na trh Start Burzy cenných papírů Praha míří tři čeští emitenti. Pro kapitál si jdou výrobce bezpilotních letadel Primoco, výrobce pracovní obuvi Prabos a specialista na výrobu polymerních materiálů pro 3D tisk Fillamentum. Stojí za to se zajímat o koupi jejich akcií?

Text: Petr Zámečník

07. 05. 2018

GE Money Bank odchází… přivítejte MONETA Money Bank

Americká skupina General Electric se zbavuje svých finančních částí. Výsledkem je prodej české GE Money Bank prostřednictvím IPO na pražské burze – a její změna na MONETA Money Bank. Co se změní pro klienty a jaké perspektivy mají akcionáři?

Text: Petr Zámečník

10. 05. 2016

GE Money Bank chce na burzu. Za kolik se vyplatí ji koupit?

GE Money Bank oznámila záměr vstoupit na pražskou burzu. Akcie v prvním kole nabídne institucionálním investorům, pak je ale bude moci koupit kdokoli. Za jakou cenu se vyplatí? A jak dopadne vstup GE Money Bank na další bankovní tituly na burze?

Text: Petr Zámečník

12. 04. 2016


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *