Pondělí 01. března. Svátek má Bedřich.

Wüstenrot pojišťovna vstupuje na trh neživotního pojištění

Včera zahájila svou vlastní pojišťovací činnost Wüstenrot pojišťovna, která nabízí především kompletní pojistnou ochranu rodiny a pojištění motorových vozidel.

Nové Pojištění nemovitosti, domácnosti a odpovědnosti za škodu zajišťuje komplexní pojištění majetku občanů. Druhým velmi důležitým pojištěním v portfoliu služeb společnosti je pojištění motorových vozidel. „Produkt „povinného ručení“ Wüstenrot dnes ve své cenotvorbě vychází ze skutečného výkonu motoru a ne jeho obsahu, což samo o sobě ve většině případů pozitivně ovlivňuje výši pojistného ve srovnání s konkurencí. Z vlastní zkušenosti ale vím, že pojištění není jenom o ceně, ale především o kvalitní a rychlé likvidaci případných pojistných událostí. A na tuto oblast jsme se pečlivě připravili,“ říká předseda představenstva Pavel Vaněk.

Pojišťovna Wüstenrot je součástí finanční skupiny, do níž dále patří Wüstenrot – stavební spořitelna a.s, Wüstenrot hypoteční banka a.s. a Wüstenrot, životní pojišťovna, a.s. Generálním ředitelem a předsedou představenstva pojišťovny je od 1. září Pavel Vaněk, tříčlenné představenstvo dále tvoří Ing. Anna Petiková a Dr. Harald Mayer-Rönne.

Zdroj: Tisková zpráva Wüstenrot

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.