Úterý 29. září. Svátek má Michal.

WPB Capital snižuje úrokové sazby úvěrů

Banky Daniel Kuchta 01.02.2011 | 14:25 0 Komentářů

WPB Capital, spořitelní družstvo snižuje úrokové sazby úvěrů pro podnikatele i fyzické osoby.

Rychlé podnikatelské úvěry do 100 milionů korun se slpatností od jednoho do dvaceti let, jsou nově úročeny od 7,95 % p.a. Sazby se tak přibližují bankám, ale WPB poskytuje úvěry také společnostem s krátkou podnikatelskou historií nebo optimalizovaným daňovým přiznáním.

„Snížením úrokových sazeb na 7,95 % chceme oslovit širší spektrum klientů a zajistit vyšší dostupnost úvěrů. Společně se zlevněním úvěrů se nám podařilo zachovat jejich flexibilitu. Stále platí, že klíčovou podmínkou k poskytnutí úvěru zůstává zástava v podobě nemovitosti. Překážkou není krátká podnikatelská historie, optimalizované daňové přiznání, krátká historie příjmů v České republice nebo méně závažný záznam v registru dlužníků,“ říká vedoucí úvěrového oddělení WPB Capital, Peter Mojcík.

Pro fyzické osoby nabízí WPB Capital neúčelovou americkou hypotéku a hypotéku snadno dostupnou i cizincům. Výše poskytnutého úvěru se přitom nejčastěji pohybuje v rozmezí 50 až 60 % hodnoty nemovitosti podle rizikovosti úvěru. „Naše nabídka cizí státní příslušníky žádným způsobem nediskvalifikuje ani v případě, že nejsou schopni doložit dostatečnou historii příjmů v České republice. Děláme maximum pro to, abychom jim vyšli vstříc a splnili jejich požadavky na financování,“ zdůrazňuje Peter Mojcík.

Zdroj: Tisková zpráva WPB Capital

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.