CZK/€ 24.345 -0,08%

CZK/$ 23.279 -0,89%

CZK/£ 28.112 -0,91%

CZK/CHF 24.662 -0,45%

10. 07. 2012

0 komentářů

Wooky vyjednává o kapitálovém vstupu strategického investora

 


 

Wooky k dnešnímu dni pozastavuje privátní úpis akcií, jehož garantem byla Raiffeisenbank, a bude v úpisu pokračovat až po ukončení jednání s investorem.

Garantem emise na nový trh Start je Raiffeisenbank, která emisi v rámci privátního úpisu nabízela vybraným investorům z řad
privátních klientů banky. „V jednání s investory v rámci privátního úpisu tak budeme pokračovat až poté, co Wooky dokončí jednání o vstupu strategického investora. Poté se budou moci na emisi podílet i ti investoři, kteří se již rozhodli do Wooky investovat,“ uvedl ředitel Corporate Finance Raiffeisenbank Marek Tichý.
Zdroj : Tisková zpráva Raiffeisenbank

 

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Investiční lupa: Colgate je stabilní dividendová společnost

Produkty Colgate (NYSE:CL) používá pravděpodobně většina z nás. Tato společnost totiž vyrábí pasty, kartáčky a další produkty spojené s ústní hygienou. Navíc společnost Colgate sází na svou dlouholetou tradici, jelikož byla založena již roku 1806 a v roce 1873 představila svou první zubní pastu. Historie podniku je […]

Text: Redakce

Foto: Shutterstock

24. 11. 2022

Pád akcií technologických obrů s sebou stahuje také segment ESG investování

Akcie technologických obrů jsou letos obřím propadákem. Propadákem, který trvá. I příští rok se jeví jako pořádně perný. Klíčovým důvodem bude pokračování jestřábí měnové politiky americké centrální banky. Fed zkrátka své měnověpolitické šrouby jen tak povolit nemíní. Inflaci totiž stále ani zdaleka nezkrotil, jak by si představoval.

Text: Redakce

Foto: Shutterstock

23. 11. 2022


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *