Středa 05. srpna. Svátek má Kristián.

Vít Kalvoda opouští Top Consultant

Vít Kalvoda, který působil v Top Consultant na pozici team manager, přechází se svou poradenskou kanceláří do společnosti Sophia Finance.

Vít Kalvoda přechází na pozici ředitele jedné z brněnských poboček Sophia Finance.

Na dotaz ohledně motivace ke změně Vít Kalvoda uvádí: „Věřím, že Top Consultant je firma, která bude patřit ke kvalitnějším v oboru čistě provizně placeného poradenství. Tvrzení, že je možné dělat vysoce kvalitní poradenství za provize z produktů, obsahuje v sobě dle mého názoru vnitřní rozpor. Proto jsem se tentokrát po důkladném prozkoumání firem na trhu rozhodl pro jednu z mála firem, která se zabývá komplexním finančním plánováním placeným formou honoráře od klienta.

Dalšími důvody, které Vít Kalvoda uvádí, jsou tlak na objem obchodů, logicky vyplývající z provizního systému, a kvalitní analytické zázemí společnosti Sophia Finance.

Jan Lener, ředitel společnosti Top Consultant, k odchodu Víta Kalvody sdělil: „Je pravda, že Vít Klavoda odchází do Sophie Finance. Lidé v Top Consultant mu přejí, ať se mu profesně daří a dále profesně roste. Je stále do konce listopadu ve firmě Top Consultant a my k dané věci necítíme potřebu se dále vyjadřovat.“

4 komentáře: “Vít Kalvoda opouští Top Consultant”

 1. s.kozusek napsal:

  Také přeji hodně úspěchů 🙂 V oblasti finančního poradenství to však Vítku nebudete mít lehké. I když preferuji placené investiční poradenství , tak v oblasti placeného FP jsem spíše skeptikem. Sophia a Triman je ale výjimka a tedy určitá možnost, jak nabídnout ještě lepší služby než konkurence.

  Sláva Kožúšek

 2. Jan Valachovič napsal:

  Přeji do Brna, osobně bych velice rád viděl ředitele zeměkoule, když se to dozvěděl:-), no nic překážky se mají překonávat…

 3. Pavel Zachrdla napsal:

  Vítám „konkurenčního“ kolegu a přeji hodně úspěchů 🙂

  • Vít Kalvoda napsal:

   Mnohokrát Vám, Pavle, děkuji 🙂 Však jste byl jeden z lidí, který mi pomohl prohlédnout, za což jsem Vám velmi vděčný 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.