Pondělí 27. září. Svátek má Jonáš.

VIG RE zajišťovna představila svůj vedoucí tým

VIG RE zajišťovna má již schváleno složení představenstva. Členkami představenstva se staly Eva-Maria Stackl a Mag. Claudia Stransky. Předsedou představenstva zajišťovny se stal Dr. Peter Hagen, člen vedení koncernu Vienna Insurance Group.

Eva-Maria Stackl bude vykonávat funkci Chief Organisation Officer, Mag. Claudia Stransky bude koordinovat zajištění v rámci Vienna Insurance Group. Předsedou představenstva zajišťovny se stal Dr. Peter Hagen, člen vedení koncernu Vienna Insurance Group, člen představenstva Wiener Städtische Versicherung AG Vienna Insurance Group a náměstek generálního ředitele české Kooperativy pojišťovny, a.s., Vienna Insurance Group.

„Naše zajišťovna v Praze je v tomto složení představenstva výborně připravena na zahájení činnosti, v rámci které bude nabízet pojišťovacím společnostem v zemích SVE výjimečná řešení“, řekl Dr. Günter Geyer, CEO Vienna Insurance Group, o rozběhu činnosti VIG RE. „Považujeme se za odborníky na region střední a východní Evropy a chtěli bychom se stát prvním, na koho se naši partneři obrátí v otázkách zajištění v tomto geografickém prostoru.“


Zdroj: Tisková zpráva VIG RE 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.