Středa 03. března. Svátek má Kamil.

V další anketě o oblíbené auto se vybírá i mezi kombíky

Investice 28.03.2014 | 08:53 0 Komentářů

Čtenáři mohou na internetu hlasovat také o autě, které je šetrné k přírodě, a autě, které je vhodné pro partnera/partnerku.

V další anketě o oblíbené auto se vybírá i mezi kombíky

Mezi 45 nominovanými vozy bude moci až do června vybírat veřejnost v rámci nového ročníku ankety Auto, které bych si koupil.

Na rozdíl od renomované ankety Auto roku ČR se o přízeň hlasujících mohou ucházet i odvozené karosářské varianty, tedy například kombíky (případ vozu Seat Leon ST či Hondy Civic Tourer), případně sedany (Audi A3 Limousine) či naopak hatchbacky (Škoda Rapid Spaceback).  Mezi nominovanými vozy jsou automobily z nejlevnější cenové kategorie, například Dacia Logan i luxusní a sportovní vozy typu Bentley Flying Spur či Porsche 911 Turbo. 

Doplňujícími kategoriemi jsou: Auto snů, dále Auto pro partnerku/partnera a Auto šetrné k přírodě. Účastníci soutěže budou při hlasování zároveň vyzváni k návštěvě vybraného prodejce a vyzkoušení některého z nominovaných vozů.

Prohlédnout si zúčastněné automobily a hlasovat je možné na stránce auto2014.cz.

Pro respondenty jsou určeny atraktivní ceny za 350 000 korun. První cenou je poukázka na pořízení nového vozu v hodnotě 250 000 korun.
Vloni v této anketě zvítězila Škoda Octavia.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.