Středa 22. září. Svátek má Darina.

UniCredit Bank nabízí UCB dluhopisy MAXIM a termínované vklady za zvýšené sazby

Tento týden uvedla UniCredit Bank na trh novou emisi UCB dluhopisů MAXIM a zvýšila sazby v rámci Limitované edice termínovaných vkladů.

Hrubý ekvivalentní výnos UCB dluhopisů MAXIM dosahuje od 2,5 % ročně na dvou letech až po 3,5 % ročně na pěti letech, což jednoznačně patří mezi nejlepší nabídky na trhu. Limitovaná edice termínovaných vkladů od dvou do pěti let zaznamenala zvýšení sazeb, a to na 1,9 % p.a. při vkladu na dva roky až po 2,5 % p.a. na pět let.

"Našim záměrem bylo nabídnout takový produkt, který se co nejvíce blíží termínovanému vkladu ve smyslu garantované sazby, zároveň poskytuje jednodušší přístup k penězům a hlavně výrazně vyšší roční zhodnocení. První dny od spuštění jasně ukázaly velký zájem nejen zákazníků UniCredit Bank, ale i nových klientů. Nabízené zhodnocení této emise je i o několik procent vyšší než výnos konkurence ve stejném časovém období,“ uvedl Ondřej Lokvenc, manažer segmentu Personal Banking. Jak dále doplnil, UniCredit Bank se touto nabídkou snaží reagovat na pokles sazeb konkurence a přesvědčit klienty, že právě s jejími produkty mohou maximalizovat své výnosy z dlouhodobého hlediska.

Zdroj: Tisková zpráva UniCredit Bank

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.