Pátek 07. srpna. Svátek má Lada.

Účet pravidelného spoření GE Money Bank s úrokem 2,4 % p.a.

Banky Karel Smetana 23.01.2008 | 14:27 0 Komentářů

GE Money Bank přichází s rozšířením služeb v rámci stávajících běžných účtů umožňující pravidelné spoření formou pravidelných úložek na speciální Účet pravidelného spoření s úrokovou sazbou 2,4 % p.a. a minimální úložkou od 300 Kč.

Při tvorbě nového účtu GE Money Bank se tvůrci inspirovali obálkovou metodou, používanou v části českých domácností. Klienti GE Money Bank si nyní ke svému účtu mohou otevřít podúčet s libovolným názvem, na který si mohou v pravidelných intervalech formou trvalých příkazů z hlavního účtu „odkládat“ prostředky určené na pozdější spotřebu a to v částkách od 300 Kč do 3000 Kč.

Účet pravidelného spoření by měl být podle slov GE Money Bank alternativou termínovaných vkladů, přičemž zůstatek účtu je úročen 2,4 % ročně a za vedení účtů není klientům účtován žádný poplatek.

Nicméně zájemce o účet si musí uvědomit, že se jedná čistě o spořící účet a z tohoto důvodu je dispozice s prostředky možná vždy jen v tzv. realizační době, tedy po dobu jednoho týdne a to pouze jednou za rok. Nadstandardně úročené běžné účty je možno v současnosti nalézt také v nabídkách např. ING a České spořitelny.

Zdroj: Tisková zpráva GE Money Bank

Čtete dále:
Petr Bukač – Investice s extrémně dlouhým investičním horizontem: doporučit?
Luboš Svačina – Kupte si část obchodního centra
Petr Kalina – Honba za růstem aneb Zajímavé Rusko
Roman DvořákOlympijské hry a čínské akcie
Vladimír Zdražil – Jak zdanit podílové listy a akcie

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.