CZK/€ 24.365 -0,12%

CZK/$ 23.487 +0,26%

CZK/£ 28.369 -0,06%

CZK/CHF 24.774 -0,30%

10. 05. 2013

0 komentářů

Treasury Management Forum – Central-European Treasury Conference

 


 

6. června 2013 se koná letošní nejvýznamnější treasury událost Treasury Management Forum. 11. ročník mezinárodní konference je jedinečnou příležitostí pro podnikové specialisty zajišťující financování firmy, její platební styk, cash flow a řízení finančních rizik, stejně jako pro banky, které jsou partnerem treasurerů, či poskytovatele finančních služeb, ukázat kam se profese treasury vyvíjí.

„Ve snaze posunout nejvýznamnější treasury událost v ČR a ve střední Evropě do globálnější roviny, jsme naše úsilí zaměřili na novinky z oblasti krizového vývoje treasury a schvalování regulace v Evropě“, řekl Ivan Haco, Prezident České Asociace Treasury, která je odborným garantem konference pořádané ve spolupráci s partnerskou společností top vision, zajišťující celou organizaci akce.

ČAT, jakožto součást evropské treasury asociace (EACT), pozvala letos členy této organizace u příležitosti středoevropské spolupráce na jednodenní konferenci s fantastickým moderátorem Alešem Michlem, společnostmi presentujícími společně s korporátními hosty, mnoha miniworshopy, stánky a nově s doprovodným galavečerem, a na to vše tímto srdečně zveme i finanční veřejnost, tedy Vás.

Na konferenci vystoupí mimo jiné i předseda EACT R. Reaburn s tématem jaké jsou výsledky lobby v Bruselu ve prospěch finančníků členských států. Z nejaktuálnějších bodů jeho vystoupení se můžeme těšit na žhavé téma zaměřené na dopad daně z finančních transakcí (FTT) na firmy, či čerstvou povinnost hlásit své derivátové transakce do registru a zajištění prostředků v clearingu. Dále se dozvíte, zda se zlepšuje v evropských korporacích přístup k úvěrům a jejich podmínky v bankách.

Kromě uvedeného se na konferenci určitě otevře i tématika institutu nespolehlivého plátce, která děsí firmy ve vztahu k ručení za nezaplacenou DPH obchodního partnera.

REKLAMA

 

Více informací o programu konference naleznete zde. Přihlásit na konferenci se můžete zde.

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.czDiskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *