Středa 21. dubna. Svátek má Alexandra.

Tesco chce konkurovat poradcům

Tesco rozšiřuje nabídku svých služeb a od 3. srpna začne nabízet cestovní pojištění a pojištění automobilu.

Tesco se stalo vázaným pojišťovacím zprostředkovatelem u ČNB a ve své nabídce bude mít produkty Direct Pojišťovny, jejíž mateřská společnost RSA spolupracuje s Tescem ve Velké Británii a Irsku. Tesco bude autopojištění a cestovní pojištění nabízet ve třech balíčcích (Tesco Value, Standard a Finest). U pojištění automobilů si bude možné sjednat jak povinné ručení, tak pojištění proti vandalismu, živlům, odcizení a havarijní. U cestovního pojištění si budou moci zákazníci pojistit náklady spojené s úhradou léčebných výloh, trvalé následky úrazu, odpovědnost za škodu nebo ztrátu zavazadel a lze jej také rozšířit i pro případy provozování adrenalinových sportovních aktivit.

Chceme zákazníkům nabízet nejen pohodlný a jednoduchý nákup pod jednou střechou, ale i nové služby. Věříme, že naše nabídka osloví široký okruh zájemců, a to zejména cenou a rozsahem pojistného krytí, rychlostí vyplacení pojistného plnění a asistenčními službami. V porovnání s konkurencí průměrná výše pojistného při srovnatelném plnění u autopojištění Tesco může být až o 40 % nižší a u cestovního pojištění Tesco až o 59 % nižší. Sjednání pojištění bude propojeno i s věrnostním systémem Clubcard, aby zákazníci mohli v budoucnu využívat jeho výhody,“ říká Monika Labudíková, ředitelka marketingu Tesco.

Česká republika se stává šestou zemí, kde Tesco bude nabízet pojištění. Ve Velké Británii, nabízí společnost pojištění již od roku 1997, v současné době je to již devět druhů pojištění. V současné době u nás spotřebitelské úvěry, kreditní karty, nebo osobní půjčky

Zdroj: Tisková zpráva Tesco

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.