Sobota 25. září. Svátek má Zlata.

T-Mobile a Komerční banka představují novou kreditní kartu

Banky Luboš Svačina 20.05.2008 | 12:21 0 Komentářů

T-Mobile ve spolupráci s Komerční bankou připravil pro své zákazníky T-Mobile Bonus kartu. Platbami kartou získává každý zákazník T-Mobile body do svého klientského programu. Kreditní karta umožňuje využít, na českém trhu unikátní, až 76 denní bezúročné období.

T-Mobile dnešním dnem začal nabízet svým tarifním zákazníkům – pouze však fyzickým osobám – kreditní kartu se 76 denním bezúročným obdobím. Jedná se o součást věrnostního programu T-Mobile Bonus. Díky platbám novou kreditní kartou mohou zákazníci T-Mobile získávat body na své Bonus konto, za které si mohou následně pořídit nový telefon, volné minuty, SMS atd. 

"Komerční banka poskytne všem klientům, kteří využijí T-Mobile Bonus kartu, na trhu bezkonkurenční bezúročné období v délce až 76 dnů. Toto bezúročné období se vztahuje jak na platby kartou, tak i výběry z bankomatů, což je na českém trhu výjimečné," uvádí Zdeněk Mojžíšek, výkonný ředitel pro marketing a business development Komerční banky.

Karta bude klientům vydávána zdarma. Měsíční poplatek 40 Kč zaplatí držitel karty pouze tehdy, pokud kartou v konkrétním měsíci platil. Úroková sazba, z čerpané částky úvěru nad dobu bezúročného období, je taktéž závislá na aktivitě držitele a pohybuje se od 11 % – 21,9 %. Na kreditní kartu má nárok každý tarifní, řádně platící klient T-Mobile. Výše úvěrového rámce se bude odvíjet od objemu "spotřebovaných služeb T-Mobile". Maximální limit je stanoven na 150 000 Kč.

Výběry z hotovosti z bankomatů Komerční banky budou zpoplatněny 25 Kč. Mimo bankomaty KB je to 35 Kč. Ke kartě je možné sjednat pojištění proti zneužití jak kreditní karty, tak zároveň mobilního telefonu. Pojitka má název VEGA a měsíční pojistné činí 24 Kč.

Zdroj: Komerční banka, T-Mobile

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.