Neděle 25. října. Svátek má Beáta.

Synot liga končí, ePojisteni.cz liga začíná

Novým sponzorem české fotbalové ligy se stal vyhledávač pojištění ePojisteni.cz. Společnost Synot předčasně ukončila spolupráci s fotbalovou ligou kvůli vyššímu zdanění hazardu. Ze Synot ligy se tak stala ePojisteni.cz liga.

„Je to ryze česká společnost. Největší prodejce povinného ručení. Takže je to silná firma, která navíc ještě roste. Jak říká můj syn, když to má na začátku e, tak je to internet a to je dobré. Věřím, že jsme získali firmu, která pomůže zvýšit důvěryhodnost ligy. Cítím, že mají chuť se na rozvoji českého fotbalu podílet,“ uvedl předseda Fotbalové asociace ČR Miroslav Pelta.

ePojisteni.cz uzavřelo smlouvu s fotbalovou ligou na dva roky. „Detailní informace kolem financí nezveřejňujeme. Je to však v intencích dřívějších kontraktů,“ řekl předseda Ligové fotbalové asociace Dušan Svoboda. Společnost Synot přispívala údajně 60 milionů korun ročně.

„Rosteme, jsme stále více vidět, ale řešili jsme, jak to ještě více posunout. Základna fotbalu je pro nás velmi zajímavá a samostatnost ligy byla pro nás impulsem. Přišlo nám, že je to správný čas na to, nabídnout pomoc jako subjekt, který si zakládá na transparentnosti a který nemá vazby na velké firmy,“ vysvětlil ředitel společnosti ePojisteni.cz Dušan Šenkypl.

Zdroj: ČTK

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.