Úterý 24. listopadu. Svátek má Emílie.

Škodovky budou vypadat jinak. Možná se změní i logo

Investice 07.09.2010 | 06:31 0 Komentářů

Sportovnější tvary s více hranami nalezneme v příštích letech na karosériích nových škodovek

Více hran, více sportovnosti. Tak budou vypadat všechny Škodovky, které se světu ukáží v příštích několika letech. Lhostejno, zda půjde o zcela nový model nebo pouze o novou generaci.
Odborníci z časopisu Auto Design & Styling přišli jednak s informacemi o budoucím vzhledu vozů Škoda a zároveň je přenesli i na papír v podobě kresby nové levné škodovky. Té, která nese pracovní označení A-entry, a která by se podle některých zdrojů mohla jmenovat Felicia. Podle šéfredaktora časopisu Radka Laubeho by měl být výsledek na skice dost podobný reálnému vozu, který nakonec půjde do prodeje.
Důvodů, proč se Škodovka vydá novým designovým směrem, je několik. „Éra, kdy Škodovka musela nejen svým designem přesvědčit, že je to poctivě a dobře postavené auto, se zdá být úspěšně završena,“ píše v článku nazvaném „Škoda: čas na změnu“ šéfredaktor časopisu Radek Laube.
Navíc se mezitím objevila konkurence. Například Renault poměrně dobře prodává nejen  své vlastní levné modely jako je například Thalia či Fluence, ale činí se i jeho rumunská značka Dacia. Produkce SUV Duster je půl roku dopředu vyprodána a dá se očekávat, že úspěch bude mít i pohlednější nástupce dosud poněkud krabicoidního Loganu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.