Pátek 30. října. Svátek má Tadeáš.

Sjednání povinného ručení DIRECT Pojišťovny také prostřednictvím internetu

Pojišťovna DIRECT, doposud poskytující své služby především po telefonu, přichází s rozšířením svých služeb a klientům nabízí možnost sjednání povinného ručení on-line přes internet.

DIRECT Pojišťovna umožňuje klientům, kteří využijí k sjednání povinného ručení webové stránky www.direct.cz, platit pojistné dobírkou, bankovním převodem, ale také prostřednictvím online platby.

„DIRECT Pojišťovna je jedinou pojišťovnou na českém trhu, která své produkty prodává výhradně prostřednictvím přímého prodeje. Jsme tak nejvíce připraveni na budoucí změny trhu, které zcela jistě povedou směrem k přímému prodejnímu modelu. Zhruba polovina české populace již má dnes přístup k internetu a jen za letošní rok, jak uvádí výzkumy agentury STEM/MARK, si pomocí přímých prodejních kanálů sjednalo autopojištění deset procent motoristů,“ uvádí generální ředitelka DIRECT pojišťovny Zdenka Pelikánová

Přes internet si lze v tuto chvíli u DIRECT Pojišťovny sjednat povinné ručení se všemi připojištěními (pojištění skel, úrazové pojištění, rozšířené krytí asistenčních služeb atd.), v nejbližších týdnech přibude také možnost uzavřít na internetu havarijní pojištění.

Zdroj: Tisková zpráva Pojišťovny DIRECT

Čtete dále:
Petr Bukač: Povinné ručení je zvláštní produkt
Ondřej Záruba: Neživotní pojištění: Pojištění osob – kdy ano a kdy ne
Jaroslav Kokeš: Investiční životní pojištění: Informace spíše nedostupné…
Petr Zámečník: Životní pojištění ohroženo exekucí!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.