Středa 02. prosince. Svátek má Blanka.

Róbert Bohyník se stal novým ředitelem ING Investment Management

Novým generálním ředitelem a předsedou představenstva společnosti ING Investment Management (C.R.) se stal Róbert Bohyník, který zároveň bude i nadále zodpovídat za řízení investičních procesů a vedení týmu portfolio manažerů.

Róbert Bohyník (31) je absolventem Fakulty Managementu Univerzity Komenského v Bratislavě. V roce 2001 získal doktorát a ocenění pro nejlepšího studenta Univerzity Komenského  – Grand Prix Ľudovej banky za vzdělanosť. Zároveň je držitelem licence Asociace správcovských společností v SR a v roce 2006 získal oprávnění používat titul CFA.

Po absolutoriu pracoval jako finanční analytik a investiční manažer, zodpovídal za řízení klientských portfolií. V roce 2005 nastoupil do penzijní společnosti Allianz d.s.s., a.s. jako manažer růstového fondu. V roce 2007 rozšířil svoji působnost o pozici senior portfolio manažera ve správcovské společnosti Allianz Asset Management, kde řídil a zodpovídal za vícero portfolií. Mezi jeho záliby patří cestování a sport.

„Naším dlouhodobým cílem je přinášet českým klientům investiční produkty optimálně vyhovující jejich potřebám. Proto jsme v průběhu letošního roku nabídli sadu nových korunových tříd fondů zajištěných proti měnovému riziku. A na leden chystáme další novinku – fond v české koruně investující do více tříd aktiv, vhodný pro většinu konzervativních klientů,“ prohlásil Róbert Bohyník.

Zdroj: Tisková zpráva ING Investment Management

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.