Sobota 27. února. Svátek má Alexandr.

Řady členů AFIZ rozšířila společnost Partners For Life Planning, a.s.

Představenstvo AFIZ vyhovělo dne 28. května 2008 žádosti společnosti Partners For Life Planning, a.s. o přijetí. Společnost, která před tím prošla úspěšně vstupním právním auditem AFIZ, se tak stala jedenáctým korporativním členem AFIZ. (Tisková zpráva AFIZ)

 

Je dobře, že se sjednocují pravidla etického chování a že poradci Partners rozšíří řady těch, kteří se řídí Etickém kodexem AFIZ, za jehož porušení hrozí jasné disciplinární sankce,“  hodnotí krok Marta Gellová, generální sekretář AFIZ, a dodává: „Společnost Partners má nyní možnost uplatňovat své názory i na půdě AFIZ, což nepochybně přispěje k dalšímu sjednocení poradenského a zprostředkovatelského sektoru.“

"Hlavním motivem vstupu do AFIZ byl zájem efektivně podporovat rozvoj poradenského trhu a podílet se na snaze o jeho kultivaci, ať už při spolupráci s regulátorem nebo pomocí samoregulačních nástrojů. Věříme, že AFIZ bude hrát stále významnější roli při vytváření legislativních podmínek pro kvalitní finanční poradenství – a že neustoupí od snahy prosazovat etická pravidla chování vůči klientům," říká Tomáš Prouza, který na jednání představenstva AFIZ zastupoval Partners.

Tisková zpráva AFIZ.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.