Neděle 29. března. Svátek má Taťána.

Řady členů AFIZ rozšířila společnost Partners For Life Planning, a.s.

Představenstvo AFIZ vyhovělo dne 28. května 2008 žádosti společnosti Partners For Life Planning, a.s. o přijetí. Společnost, která před tím prošla úspěšně vstupním právním auditem AFIZ, se tak stala jedenáctým korporativním členem AFIZ. (Tisková zpráva AFIZ)

 

Je dobře, že se sjednocují pravidla etického chování a že poradci Partners rozšíří řady těch, kteří se řídí Etickém kodexem AFIZ, za jehož porušení hrozí jasné disciplinární sankce,“  hodnotí krok Marta Gellová, generální sekretář AFIZ, a dodává: „Společnost Partners má nyní možnost uplatňovat své názory i na půdě AFIZ, což nepochybně přispěje k dalšímu sjednocení poradenského a zprostředkovatelského sektoru.“

"Hlavním motivem vstupu do AFIZ byl zájem efektivně podporovat rozvoj poradenského trhu a podílet se na snaze o jeho kultivaci, ať už při spolupráci s regulátorem nebo pomocí samoregulačních nástrojů. Věříme, že AFIZ bude hrát stále významnější roli při vytváření legislativních podmínek pro kvalitní finanční poradenství – a že neustoupí od snahy prosazovat etická pravidla chování vůči klientům," říká Tomáš Prouza, který na jednání představenstva AFIZ zastupoval Partners.

Tisková zpráva AFIZ.

Tweet 20

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.