Úterý 11. května. Svátek má Svatava.

Provozovatelé registrů dlužníků BRKI, NRKI upozorňují na nekalou činnost společností DEREDES a CERD

Banky Karel Smetana 23.01.2008 | 14:24 7 Komentářů

Czech Credit Bureau, správce klientských informací sdílených více než 40 nebankovními a bankovními institucemi v České republice, odmítá informaci, že by jakýmkoliv způsobem spolupracovala a poskytovala informace provozovatelům webové stránky www.registr-dluzniku.cz společnosti DEREDES popřípadě společnosti CERD.

Czech Credit Bureau (CCB) se distancuje od společnost DEREDES s.r.o., která na svých stránkách nabízí zájemcům možnost ověřit si, zda osoba je či není vedena v registru dlužníků. Informaci klient obdrží po zaslání speciální SMS zpoplatněné 99 Kč, uvádí na svých stránkách www.registr-dluzniku.cz společnost DEREDES.

Správci registrů BRKI, NRKI zároveň odmítají jakoukoliv spojitost s činností organizace CERD (Centrální registr dlužníků), která v současné době realizuje e-mailovou kampaň na registraci do svého „bankovního a nebankovního evidenčního systému“ a na svých stránkách lidem nabízí například „Potvrzení o bezdlužnosti“.

Provozovatelé registrů zvažují na oba subjekty podat žaloby.

Zdroj: Tisková zpráva Czech Credit Bureau

7 komentářů: “Provozovatelé registrů dlužníků BRKI, NRKI upozorňují na nekalou činnost společností DEREDES a CERD”

 1. ssef napsal:

  Nechapu co je natom spatneho pokud i presto,ze mate zaznam ale nemate dluh u banky by vam nekdo nemohl vystavit doklad o bezdluznosti,ktery se zaklada na pravde,spise opomenu,ze registr ne zcela nedokonali svym jednostrannym cilenym systemem.Stane se ze nekdo plati cele leta a jednou nezaplasi vcas a dostane se do registru-ve kterem uz je zaznamenan na leta,tento sistem nejen pripravuje banky o klienty,kteri v techto pripadech pak voli cestu pujcek nebankovnich sektoru ale v cele sve siri je nespravedlivy vuci mnoha dobrym klientum,myslim ze stejne jak tam nekdo klienta vlozi do zaznamu registru a po individualnim proskoumani daneho pripadu a zvazeni by take mohl hned vymazat s evidence klienta.pak bych tento registr povazoval za solidni,ale je to jako ze zakony ononekdo vymysli hloupej zakon a schali ho a pak se na nej vsichni odvolavaji ,pritom kazdy vi ze zakon je spatky a hlavne namireny proti obcanum..omlouvam se zde za pravopis ale nejsem roz.cech Reich

 2. Berrunda31 napsal:

  Tak mi tedy poraďte kde zjistím,zda v nějakém registru jsem?Prosím na e-mail babusa007@centrum.cz Díky

 3. Bland napsal:

  Czech Credit Bureau – tuhle spolecnost neznám, boze dnes otiskou clanek kazde firme co se potrebuje propagovat na ukor jinych.

 4. Alfred napsal:

  Czech Credit Bureau to taková malá monopolní mafiánská kartelová společnost – díky které platíme bankovní poplatky jaké jsou. Do této společnosti plynou ohromné peníze z bank za systém co má malinkou hodnotu.
  Dávají informace bezpečnostním složkám a to asi ne jenom českým. Jinak Vás v klidu poškodí a nemáte odvolání.
  Pokud Vám banka nedá díky této společnosti, obraťte se na PČR ve smyslu poškozování práv. Po roce těch oznámení bude tisíce.
  Czech Credit Bureau nením žádným správce BRKI NRKI ! Je to správce privátního systému kypersko italské společnosti.

 5. Anonym napsal:

  To, ze posilaji spamy na vsechny strany, rozhodne neni emailova kampan, ale jeden velky hnus. A kdyz se je nekdo odvazi kritizovat, hned pan riditel podava zaloby.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.