Úterý 20. října. Svátek má Vendelín.

Proč se starat o střechu, od toho tu jsou jiní!

Investice 09.08.2011 | 13:37 0 Komentářů

Vybrat si tu správnou střechu Vám může nesmírně ulehčit život.

//

Donedávna dominovaly na trhu střešních krytin betonové a keramické tašky. V poslední době se do popředí kvůli svým vlastnostem stále více prosazují lehké ocelové střešní krytiny s lakoplastovou úpravou, které nahrazují azbestové, a bitumenové krytiny. Jednou z prvních společností, která ve Finsku vyvinula a začala vyrábět v 70. letech nové lehké ocelové krytiny, byla společnost Rannila patřící do skupiny nadnárodního koncernu Rautaruukki. Dnes jsou krytiny ve všech zemích Evropy známy pod značkou Ruukki. Důvodů, proč si ocelové střešní krytiny Ruukki získávají stále více zákazníků, je hned několik.

1. Kompletní systémRuukki není jen výrobce střešních krytin, ale take výrobce kompletního příslušenství, které se dodává ve stejných barevných odstínech a kvalitě jako samotná krytina.

2. Odborný servisSoučástí nabídky společnosti Ruukki je také cenová kalkulace zdarma, zaměření vaší střechy a zajištění kladečských plánů střechy.

3. Doprava zdarmaStřešní krytinu Vám na stavbu bezplatně dovezou a složí pomocí hydraulické ruky, proškoleným řidičem. Vykládka je tak rychlá a bezpečná.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.