Pondělí 26. července. Svátek má Anna.

Příjemná zpráva: Další dvě banky zlevňují hypotéky

Investice 19.04.2010 | 17:07 0 Komentářů

Hypoteční banka a LBBW Bank snižují úrokové sazby

Praha – Další dvě banky dnes oznámily snížení úrokových sazeb u hypoték. Přestože sleva u Hypoteční banky je spíše jen symbolická a akční nabídku LBBW Bank mohou využít jen lidé s hypotékou přes dva miliony korun, potvrzuje se letošní trend: Sazby na trhu jdou výrazně dolů.
Hypoteční banka a ČSOB nově sleví 0,1 procenta z úrokové sazby za každý započatý milion korun hypotečního úvěru, maximálně však 0,4 bodu. Tuto nabídku lze kombinovat se standardními slevami pro klienty, kteří si nechají posílat výplatu na běžný účet u ČSOB nebo Poštovní spořitelny a zároveň si k hypotéce objednají dvě ze tří možných pojištění u skupiny ČSOB.
Oficiální sazby hypoték pro nové klienty – při úvěru do 70 procent hodnoty zastavené nemovitosti – tak nyní u Hypoteční banky začínají na 4,69 procentech. #obj_5275
Zvýhodněné podmínky nabízí klientům také LBBW Bank. Nabídka platí při podání žádosti o hypotéku do 30. května letošního roku, přičemž musí jít o úvěr v hodnotě minimálně dva miliony korun s fixací sazby nejméně na čtyři roky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.