Úterý 20. dubna. Svátek má Marcela.

Při splnění dvou podmínek dostanete účet zdarma už i v Raiffeisenbank

Banky 28.08.2014 | 15:13 0 Komentářů

Raiffeisenbank začala nabízet nový účet eKonto SMART, za který klienti nezaplatí žádné poplatky, musí však splnit dvě podmínky, klient musí na účet dostávat platby ve výši minimálně 15 000 koruna a zároveň musí provést alespoň 3 odchozí transakce.

Pokud klient podmínky nesplní, zaplatí 99 korun, mezi odchozí transakce se přitom počítají jak odchozí platby, tak platby kartou. „Klienti tak i při nesplnění podmínek zaplatí jen jeden paušální poplatek a nebudou ani v tomto případě platit za každou transakci nebo za každý výběr z bankomatu,“ řekl člen představenstva Raiffeisenbank zodpovědný za retailové bankovnictví Vladimír Kreidl.

„Nové eKonto SMART je tak pro klienty určitou vstupní branou do prémiové obsluhy včetně dlouhodobého finančního plánování a poradenství. Pokud chtějí klienti využívat i další prémiové služby, jak jsou např. celosvětové výběry z bankomatů zdarma nebo kreditní karty vracející procenta z každé transakce, mohou zdarma přejít na eKonto KOMPLET,“ uvedl Vladimír Kreidl.

Zdroj: Tisková zpráva Raiffeisenbank

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.