Sobota 31. července. Svátek má Ignác.

Potíže cestovek jsou tu. Teď žehrají klienti Tomi Tour

Investice 12.07.2009 | 17:29 0 Komentářů

Hotel odmítl ubytovat 70 klientů Tomi Tour

Praha – Začala doba dovolených, a ta je již tradičně doprovázena zprávami o potížích cestovních kanceláří. Letošní rok navíc bude zřejmě kvůli krizi drastičtější, naž ty předchozí. Problémy mají klienti už třetí cestovky. Tentokrát jde o Tomi Tour, zaštítěnou jménem podnikatele Václava Fischera.
Zhruba 70 klientů cestovní kanceláře Tomi Tour nedostalo po příletu do Egypta domluvené ubytování. Objednaný hotel je dnes po nočním příletu odmítl přijmout, s náhradním ubytováním nejsou turisté spokojeni. Uvedl to server tn.cz.
Nejde o první podobný problém této kanceláře, v souvislosti s Egyptem se dříve vyskytly také informace o údajných dluzích firmy vůči egyptským partnerům. Jak napsal server tn.cz, podle jednoho z poškozených delegátka cestovní kanceláře turistům řekla, že Tomi Tour má vážné finanční potíže. To ale marketingový ředitel a reklamní tvář cestovky Václav Fischer označil za nesmysl.
Čtěte více:

Zkrachovala cestovní kancelář RETUR, zrušila zájezdy
Problémy měli klienti Tomi Tour i v květnu, kdy si asi tři desítky lidí nedobrovolně prodloužily dovolenou. Úřadům se prý nelíbilo, že by turisté měli cestovat z jiného letiště, než na jakém na počátku svého pobytu přistáli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.