CZK/€ 24.355 -0,02%

CZK/$ 22.601 -0,07%

CZK/£ 28.423 +0,07%

CZK/CHF 25.809 +0,10%

10. 06. 2008

0 komentářů

Pojišťovna Maxima získá nemovitostní fond Realtia

 


 

Společnost Nationwide Holding, vlastník investiční společnosti Realtia, se dohodla je společností MAXIMA pojišťovna, na podmínkách prodeje 100 % akcií společnosti Realtia. Ze společnosti odchází jak členové představenstva Radim Bajgar a Sebastien Dejanovski, tak Doc. Ing. Tomáš Ježek a Ing. Karel Růžička, kteří působili v dozorčí radě investiční společnosti. 

1. nemovitostního OPF Realita, ve správě společnosti Realtia, podle všeho doplatil na nepříznivý sentiment na světových realitních trzích, který se přenáší i do České republiky. O nadměrných odkupech a aktuální situaci kolem fungování českých nemovitostních fondů jsme se věnovali v článku Nemovitostní fondy jsou zatím zklamáním 
 
Společnost Nationwide Holding se z výše uvedených důvodů rozhodla nerealizovat transakci prodeje Paláce Anděl ve prospěch 1. nemovitostního OPF Realita.

Maxima pojišťovna univerzální pojišťovnou, která v současnosti nabízí pojištění majetku a odpovědnosti jak občanských, tak i průmyslu a podnikatelů. Nabídku produktů doplňuje navíc pojištěním zvláštních finančních rizik v oblasti doplňkových pojištění motorových vozidel. 

Zdroj: Fondmarket.cz

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.czDiskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *