Sobota 04. dubna. Svátek má Ivana.

Pioneer Investments představuje novinku – Superbasket

Pioneer Superbasket je investiční program, který představuje kombinaci jednorázové investice do fondu peněžního trhu a tří modelových portfolií – tzv. basketů.

Princip programu Pioneer Superbasket spočívá v automatických pravidelných převodech z jednorázově zainvestovaného peněžního trhu do zvoleného modelového portfolia neboli basketu. Portfolia jsou sestavena z dynamicky zaměřených lucemburských podfondů Pioneer Funds a Pioneer P. F. (kategorie v EUR). Investor může volit ze tří basketů – k dispozici je Globální, Evropské a Diverzifikované portfolio.

„S produktem Pioneer Superbasket má investor možnost postupně přesouvat své investiční portfolio z konzervativních do dynamicky zaměřených aktiv se zajímavějším výnosovým potenciálem. Navíc díky pravidelnému investování také snižuje riziko špatného načasování vstupu na trhy a zmírňuje dopad jejich kolísavosti,“ říká Lucie Simpartlová, ředitelka obchodu pro externí sítě Pioneer Investments ČR.

Klienti si také sami nastaví datum ukončení pravidelných odkupů, jichž může být maximálně 36. Minimální výše investice do fondu Pioneer – Sporokonto, která je zároveň cílovou částkou pro zainvestování do vybraného modelového portfolia Pioneer Superbasket, činí 100 000 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva Pioneer Investments 

Tweet 20

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.