Neděle 13. června. Svátek má Antonín.

Partners se připravují na vstup na burzu

Společnost Partners Financial Services plánuje v roce 2017 vstoupit na burzu, kde hodlá prodat 30 až 40 % akcií společnosti.

 

Doba vstupu na burzu je podle generálního ředitele a Petra Borkovce podmíněna dosažením obratu finanční skupiny ve výši čtyř miliard korun. Pokud se bude situace vyvíjet příznivě, může společnost vstoupit na burzu i v roce 2016. Společnost chce vstupem na akciový trh získat prostředky na expanzi na nové trhy.

Prioritou je vstup na burzu v Praze, ale není vyloučena ani Varšava, pokud se společnost úspěšně etabluje na polském trhu.

Zdroj: Lidové noviny

5 komentářů: “Partners se připravují na vstup na burzu”

 1. ModryOcean napsal:

  Nevim, nevim…Jednou mi rikal clovek od nich z centraly, ze nektere struktury (asi Prazske) hospodari s vetsim rozpoctem nez samotna centrala, ze centrala moc penez nema, hlavne na rozvoj spolecnosti. Vstup na burzu mi prijde logicky krok, ale to by museli nejdrive take rozkryt svoji majetkovou strukturu. Jako spravny krok hodnotim take prijeti nove financni reditelky, ktera fakticky plni funkci, co nedelala Palkova. Jelikoz jejich generalni vypada leda tak dobre na propagacnich materialech. A co si nebudeme nalhavat, stejne tam nakonec vsechno ridi Borkovec. Tak hodne stesti strategie modreho oceanu!:-)

 2. z reality napsal:

  a přičtěte si skutečnost, že obrat ČR, SR a PL Partners už v roce 2012 bude přes 2,3 mld. Kč.

  • z pojišťovny napsal:

   Jak do toho můžete započítávat Slovensko, vždyť Partners SK a CZ nemají nic společného. Nebo zase jedna lež co říkal pan Borkovec svým dětem a teď už neplatí? Nějak se v tom nevyznám.

 3. Pavel napsal:

  uvidíme. je jasné, že to nebude jen v ČR a určitě to nebude jen z produkce sítě.

 4. z pojišťovny napsal:

  Doba vstupu na burzu je podle generálního ředitele Petra Borkovce podmíněna dosažením obratu finanční skupiny ve výši čtyř miliard korun. = NIKDY = marketingový slib pro kluky a holky v modrém

  Brko je mistr přísloví Slibem neurazíš.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.