Úterý 21. září. Svátek má Matouš.

Partners nabízí běžný účet s nejvýhodnějším spořicím kontem na trhu

Úroky na naprosté většině tradičních i nových spořicích produktů v posledních týdnech klesly. Konto Partners, které k běžnému účtu nabízí i spořicí konto, poskytuje u průměrného klientského zůstatku i nadále úrok 2,4 % a je tak nejvýhodnějším produktem na trhu. (tisková zpráva Partners)

 „Naším cílem není rychle klienty nalákat k založení účtu a následně úrok snížit, chceme si jejich přízeň udržet dlouhodobě. Na tom je založena naše filosofie finančního poradenství jinak,“ říká ředitel Partners bankovních služeb Tomáš Prouza.

Zatímco úrokové sazby většiny oblíbených spořicích účtů klesly v posledním období na dvě procenta ročně, úročení spořicího účtu Partners bankovních služeb zůstává na stejné výši a je tak v současnosti nejvhodnější alternativou pro běžného klienta. Konto Partners nenabízí jen zajímavé úročení naspořených zůstatků, ale i všechny standardní i nadstandardní bankovní služby, jako je embosovaná debetní karta, kontokorent, finanční transakce či přímé bankovnictví. V rámci balíčku Konta Partners má klient za 89 korun měsíčně všechny tyto produkty v ceně.

Partners Spořicí konto je úročeno pásmově a sazba se pohybuje od 1 do 3 % p.a. Například zůstatku sto tisíc korun tak odpovídá atraktivní úrokový sazba 2,4 %. „Při nastavení Konta Partners i spořicího účtu jsme vycházeli z našich klientských zkušeností i veřejně dostupných statistik. Podle poslední zprávy ministerstva financí má každá Čech v bance uloženo zhruba sto padesát tisíc korun. Zůstatky našich klientů na spořicích účtech jsou určeny pro nenadále výdaje a pohybují se okolo sta tisíc korun. Právě na tuto částku je pásmové úročení především nastaveno,“ vysvětluje Tomáš Prouza.

Menší nebo začínající finanční domy spořicí účet často uvedou na trh s cílem získat rychle širší klientelu na zajímavý úrok a po získání dostatečného počtu klientů úrok rychle sníží. Strategie Partners je jiná, bankovní služby doplňují komplexní portfolio produktů a služeb pro klienty finančně-poradenské společnosti. Vztah se zákazníkem je založen na dlouhodobé spolupráci, a proto je hlavním cílem Konta Partners dlouhodobě výhodné nastavení, které podpoří věrnost klienta. „Ve spolupráci s UniCredit Bank nabízíme první bankovní služby, které přijdou až za klientem. Ten již v oblasti financí nebude potřebovat nic jiného než svého finančního poradce u Partners, který mu dokáže poskytnout všechny potřebné služby a produkty. Vzhledem k našemu konceptu je tak důležité stabilně výhodné nastavení Konta a spořicího účtu,“ dodává Tomáš Prouza.

SROVNÁNÍ SPOŘICÍCH ÚČTŮ

Spořicí účet

Efektivní úročení zůstatku 100 tisíc Kč

(k 22. červnu 2010)

Partners Konto (Partners bankovní služby/UCB)

2,40 %*

AXA Bank SÚ (AXA)

2,00 % (1)

Červené konto (Poštovní spořitelna)

2,00 %

ING Konto (ING)

2,00 %

SÚ Genius II (GE Money Bank)

2,00 %

Citi konto (Citibank)

1,75 %

Unikátní spoření – Praktik (UniCredit Bank)

1,63 %*

eMAX (mBank)

0,65 %

LBBW SÚ (LBBW Bank)

0,25 %

   

(1) Maximální dosažitelná sazba je 2,5 % ročně, bonus 0,5 % se vyplácí na konci roku, pokud průměrný roční zůstatek je vyšší než 40 000 Kč

* Pásmové úročení

 

ZDROJ: sazebníky bank

 
     

Konto Partners za 89 Kč měsíčně obsahuje:

·         Otevření a vedení běžného účtu v Kč

·         Měsíční výpis z účtu zaslaný poštou

·         Bez omezení tuzemské trvalé příkazy, souhlasy s inkasem a SIPO a transakce s nimi spojené

·         10 tuzemských elektronicky zadaných transakcí (odchozí a příchozí)

·         Všechny vklady hotovosti v Kč na pobočce a prostřednictvím bankomatu UniCredit Bank na účty vedené UniCredit Bank

·         Jeden výběr hotovosti v Kč měsíčně na pobočce UniCredit Bank

·         Všechny výběry z bankomatů UniCredit Bank v ČR a v zahraničí

·         Jeden výběr měsíčně z bankomatů ostatních provozovatelů v ČR

·         Poskytnutí, správa a vedení kontokorentu

·         Jeden produkt přímého bankovnictví (Online Banking nebo Telebanking)

·         Zaslání 15 SMS zpráv měsíčně (zprávy zaslané bankou klientovi – např. informace o zůstatku na účtu, o kartové transakci a další…)

·         Vydání a vedení embosované debetní karty Visa Basic Partners

·         Otevření a vedení spořicího účtu v Kč

Pásmové úročení zůstatku na spořicím účtu v rámci Konta Partners

·         do 10 000 Kč: 1 %

·         10 000 – 50 000 Kč: 2 %

·         50 000 – 100 000 Kč: 3 %

·         nad 100 000 Kč: 1 %

Partners bankovní služby: „Bankovní služby jinak.“

·        Partners Bankovní služby představují unikátní spojení finančního plánování a osobního poradenství Partners For Life Planning, a.s. a bankovních produktů a služeb UniCredit Bank Czech Republic, a.s.

·        Profesionální finanční poradci Partners zajišťují pro své klienty komplexní péči o jejich finance. S využitím Partners bankovních služeb může mít klient ucelený přehled o všech svých finančních operacích.

·        Partners bankovní služby nabízejí širokou škálu prakticky nastavených produktů za atraktivní ceny: Konto Partners obsahující všechny potřebné základní produkty, spořicí účet úročený až do výše 3 % ročně i úvěrové produkty s předschválenými limity pro věrné klienty Partners.

·        Klient využívající Partners bankovní služby může počítat se spolehlivým servisem ze strany svého finančního poradce, klientských center Partners i široké pobočkové sítě UniCredit Bank a servisních telefonních linek obou společností.

Jeden komentář: “Partners nabízí běžný účet s nejvýhodnějším spořicím kontem na trhu”

  1. Spořicí účet napsal:

    No tak jsem ráda, že nenabízíte „mávání s úroky“, jako třeba mBanka … ty teď mají pod jedno procento!!! To je šílené! Ve srovnání spořicích účtů je to snad nejméně úročené
    http://www.sporiciucet.eu/srovnani-sporicich-uctu/

    Hledám také nějakou stabilitu a marketingové bludy. Jsem zvědává, jak budete plnit sliby. Držím palce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.