Pondělí 17. ledna. Svátek má Drahoslav.

OVB propouští za nekvalitní poradenství

Poradenská společnost OVB Allfinanz vypověděla smlouvu o obchodním zastoupení s vysoce postaveným manažerem. Podle OVB se jedná o výsledek zavedení integrovaného systému vnitřní kontroly, zaměřeného i na kvalitu poskytovaných služeb.

„Na základě nespokojenosti s úrovní kvality obchodů zprostředkovaných pracovníky řízenými tímto oblastním ředitelem a v reakci na časté stížnosti klientů i partnerských společností na činnost těchto pracovníků byla tomuto oblastnímu řediteli vypovězena smlouva,“ uvedla tisková mluvčí Jaroslava Matoušková v tiskové zprávě.

Zdroj: Tisková zpráva OVB

5 komentářů: “OVB propouští za nekvalitní poradenství”

 1. vs MHMO napsal:

  Valeš nejde do Fincentra, ten teď na své bývalé kolegy kteří mu vydělávali a které to naučil podává trestní oznámení :))

 2. MHMO napsal:

  Se Štorkem Vás zklamu, ten zůstává… To Valeše a spol. dostihly storna nejen za bájné Profi Investy z ČP… A je to klasický způsob fungování OVB… Někdo chce dát výpověď, tak to zaobalíme tak, abychom na tom ještě vydělali marketingově a přes PR a „vyhodíme“ ho první… I když na druhou stranu za takové prasárny, měli letět už výrazně dříve… Ale největší legrací je, kde tato struktura se stornovostí přes 50% skončí… Hádejte, kdo na trhu chce takto „kvalitní“ poradce….. Vivat Fincentrum… :-) Tímto opravdu ulovili „kapitální“ rybu… Už se „těším“ na ten článek na investujeme… Valeš: bla, bla, Fincentrum změnilo celý můj život a naučil jsem se business dělat poctivě, bla, bla… ha, ha …LOL

 3. Tomáš napsal:

  Cože? takže půlka OVB končí??:))) Není to spíš tak, že ten člověk dal výpověď a OVB takhle „mlží“? Protože pokud vím, Štork pořád zůstává…

 4. ph napsal:

  No konecne vyhodili Lukáše Štorka, symbol bouchání! Bravo pane Knap

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.