Sobota 18. září. Svátek má Kryštof.

Osobní finance do kapsy od AWD nově i na Android

Chcete se dozvědět nejaktuálnější informace z oblasti privátních financí, novinky ze světa investic nebo si vypočítat svoji čistou měsíční mzdu? Zajímají vás zprávy ze světa financí, které se do novin nevejdou? Řešením je aplikace „AWD privátní finanční poradce“, užitečný průvodce osobními financemi pro uživatele chytrých telefonů se systémem Android. Aplikace jim nabízí nejen celou řadu finančních kalkulaček, ale také denní zpravodajství o bankovních a pojišťovacích produktech, legislativě nebo dění na kapitálových trzích. (Tisková zpráva AWD)

 „Androidová aplikace byla vyvinuta na základě velkého ohlasu klientů po zářijovém spuštění verze pro iPhone. Naše společnost jakožto tuzemský lídr v oblasti privátního finančního poradenství chce nejen uživatelům chytrých telefonů a tabletů, ale všem zájemcům nabídnout aktuální informační servis ze světa financí. Zkrátka jsme přesvědčeni, že je dobré mít pomocníka pro řešení svých osobních financí vždy při ruce, “
řekl výkonný ředitel a jednatel AWD ČR Pavel Manhalter. 


V rámci denního zpravodajství přinese aplikace každý den minimálně jednu zajímavou zprávu z oblasti osobních financí, informace o výhodných nabídkách, na které na stránkách denního tisku většinou není místo. Prostřednictvím nové aplikace je také možné ukládat si oblíbené články či je sdílet s ostatními na sociálních sítích. Kromě toho nabízí tyto kalkulačky:

Prostřednictvím
Mzdového kalkulátoru
si uživatel může spočítat čistou měsíční mzdu při zohlednění počtu dětí, využívání služebního automobilu nebo čerpaní dovolené.  

Penzijní kalkulátor
zjistí například orientační výpočet přiznané penze při odchodu do důchodu v současném období.  Kromě toho lze v aplikaci nalézt i tři kalkulačky pro pravidelné spoření:

Spoření – dle cílové částky
– Vypočte výši pravidelné měsíční úložky pro dosažení cílové částky v daném časovém horizontu.

Spoření – dle spořené částky
– Vypočte, jak pravidelně ukládané částky rostou v čase (tedy kolik peněz budu mít při ročním, pětiletém a víceletém spoření) nebo jakou částku je třeba pravidelně ukládat pro dosažení dané cílové částky.
Spoření – dle doby spoření
– Vypočte dobu spoření pro dosažení stanovené cílové částky za dané období.

Jeden komentář: “Osobní finance do kapsy od AWD nově i na Android”

  1. Lamka napsal:

    Že by poslední záchvěv:)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.