CZK/€ 25.330 -0,26%

CZK/$ 23.782 +0,49%

CZK/£ 29.651 -0,14%

CZK/CHF 26.065 +0,36%

08. 04. 2010

0 komentářů

Orco svolává na závěr dubna valnou hromadu

 


 

Společnost Orco oznámila, že dne 26. dubna se bude konat valná hromada akcionářů, která byla svolána na základě žádosti akcionářů (Millenius Investments, Clannathone Stern, Bugle Investments), kteří nyní drží více než 10% podíl ve společnosti. Na programu jednání bude kromě jiného odvolání současného představenstva a jmenování nového představenstva.

„Představenstvo
Orco Property Group zdůrazňuje nepřátelský charakter tohoto kroku, kterému nepředcházel žádný kontakt mezi stávajícím managementem společnosti a akcionářským sdružením. V tomto kontextu je představenstvo
Orca překvapeno nepřátelskostí a oportunistickým postupem, který je škodlivý zájmům společnost, jejímu týmu, obchodním partnerům a akcionářům. Představenstvo vyslovuje svoji plnou podporu managementu společnosti,“ uvádí ve své tiskové zprávě společnost Orco.

"Ztratili jsme důvěru v ředitele spočnosti a předsedu jejího představenstva (Otta). Po celém roce pod soudní ochranou francouzského soudu selhal při roli snižování dluhu , který paralyzoval celou společnost a zničil veškeré naděje na její znovuoživení," uvedla v prohlášení z 25. března tohoto roku akcionářská skupina ústy Jean-Pierre Matteie.

"Předpokládáme, že hlasování bude pravděpodobně těsné a nelze vyloučit i odvolání současného představenstva," uvedl Patrick Vyroubal, analytik společnosti Atlantik FT.

Zdroj:
Atlantik FT, Patria Online

REKLAMA

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.czDiskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *