Sobota 31. října. Svátek má Štěpánka.

Provident má nového generálního ředitele

Investice 14.09.2018 | 13:34 0 Komentářů

Novým generálním ředitelem společnosti Provident Financial v České republice se stal David Parkinson. Svou funkci regionálního ředitele v mateřské společnosti IPF bude zastávat i nadále spolu s vedením české pobočky Providentu.

V roce 2003 začal David Parkinson v mezinárodní kariéru jako obchodní ředitel a od roku 2008 zde působil jako generální ředitel odpovědný za český a slovenský trh. V roce 2010 byl jmenován generálním ředitelem polského Providentu a od roku 2018 má na starost celý Region severní Evropa (ČR, Polsko). Nyní bude generálním ředitelem českého Providentu. Na této pozici vystřídal Petra Šaštinského, který se rozhodl společnost opustit.

„Na své předchozí působení v České republice mám krásné profesní i osobní vzpomínky. Zemi jsem v uplynulých letech navštěvoval pravidelně a sledoval její obrovský ekonomický, technologický a sociální rozvoj,“ říká David Parkinson. „Nástup digitálních technologií a příznivý vývoj ekonomiky proměnil i spotřebitelské chování Čechů a jejich finanční potřeby. I proto se těším, že budu moci v tomto prostředí rozvíjet náš byznys.“

Zdroj: Tisková zpráva Provident

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.