Čtvrtek 26. listopadu. Svátek má Artur.

Nové Ferrari Italia může začít hořet. Musí do servisů

Investice 02.09.2010 | 09:51 0 Komentářů

V Česku se zatím žádný takový případ nevyskytl

Milán – Ferrari Italia není tuctové auto a svému řidiči dokáže na silnici silně zvednout hladinu adrenalinu. Občas ale i nežádoucím způsobem. Tím, že nenadále vzplane. Automobilka zaznamenala několik takových případů a proto oznámila, že je svolává k opravě do servisů.
Společnost Ferrari minulý měsíc zahájila vyšetřování po zprávách médií o požárech u pěti vozů 458 Italia v Kalifornii, Paříži, Švýcarsku, Číně a jedné nejmenované lokaci. Podle mluvčího se již podařilo problém objasnit. Souvisí s lepidlem použitým při montáži vozů, které se může za určitých okolností vznítit, napsala agentura Reuters.
V Česku žádné nehořelo
Svolávací akce se týká zhruba 1250 vozů. Mluvčí dodal, že těm majitelům, vozu 458 Italia, které požár poškodil, automobilka samozřejmě dodá zcela nový vůz.
„V Česku se zatím žádný takový případ nevyskytl. Podrobnosti o svolávací akci nemám a i kdybych je měl, stejně bych je nemohl komentovat,“ sdělil Aktuálně.cz mluvčí českého zastoupení značky Jiří Rozkošný. Podle něho do současné doby bylo českým zákazníkům dodáno méně než deset exemplářů tohoto modelu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.