CZK/€ 24.385 -0,25%

CZK/$ 22.897 -0,38%

CZK/£ 28.083 -0,36%

CZK/CHF 25.275 -0,44%

29. 10. 2015

0 komentářů

Nejvstřícnější bankou se stala Air Bank

 


 

Výsledky projektu zhruba z šedesáti procent určuje nezávislá porota odborníků. Podílem 16,7 procenta je ale také zastoupena veřejnost.

Air Bank bodovala díky nízkým poplatkům, ale především převodem hypotečního úvěru. „Oproti konkurenci jde o výrazně inovovaný produkt. Převést hypotéku od jiné banky lze online, navíc ji lze splatit kdykoliv v průběhu splácení, a to bez sankcí. Klienti mohou i sami navyšovat splátky hypotéky podle své aktuální potřeby,“ říká manažer projektu Vstřícná banka Miroslav Zeman.

Vítěz za celý rok vychází ze čtvrtletních hodnocení. V loňském roce vyhrála titul Nejvstřícnější banka Fio banka, která se titulem pyšní již čtyři roky po sobě. Air Bank se loni umístila na druhém místě.
Zdroj : Aktualne.cz

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Etické investování na vzestupu

Ve světě investic se stále více klade důraz na zodpovědné a udržitelné investování. ESG – což znamená Environment (životní prostředí), Social (sociální zodpovědnost) a Governance (řízení společnosti) – faktory se stávají klíčovými hledisky pro rozhodování investorů. Tento přístup kombinuje finanční výnosy s ohledem na pozitivní dopad na […]

Text: Redakce

Foto: Shutterstock

11. 09. 2023


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *