CZK/€ 24.710 -0,12%

CZK/$ 23.453 -1,09%

CZK/£ 29.283 +0,78%

CZK/CHF 23.634 +0,23%

29. 10. 2015

0 komentářů

Nejvstřícnější bankou se stala Air Bank

 


 

Výsledky projektu zhruba z šedesáti procent určuje nezávislá porota odborníků. Podílem 16,7 procenta je ale také zastoupena veřejnost.

Air Bank bodovala díky nízkým poplatkům, ale především převodem hypotečního úvěru. „Oproti konkurenci jde o výrazně inovovaný produkt. Převést hypotéku od jiné banky lze online, navíc ji lze splatit kdykoliv v průběhu splácení, a to bez sankcí. Klienti mohou i sami navyšovat splátky hypotéky podle své aktuální potřeby,“ říká manažer projektu Vstřícná banka Miroslav Zeman.

Vítěz za celý rok vychází ze čtvrtletních hodnocení. V loňském roce vyhrála titul Nejvstřícnější banka Fio banka, která se titulem pyšní již čtyři roky po sobě. Air Bank se loni umístila na druhém místě.
Zdroj : Aktualne.cz

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Už je tady zase! Zlatý rubl

Je to horší než rozzuřené jo-jo, je to horší než nejhorší hity osmdesátých let a dokonce je to horší než bumerang. Pověst o zlatém rublu je zpět. Znovu uráží dobrý vkus posluchačů, tahá uši ekonomů a vyvolává nadšení fandů.

Text: Luboš Smrčka

Foto: Shutterstock

16. 05. 2022

Průměrný český investor za první tři měsíce letošního roku odepsal téměř 5 %

Finanční trhy výrazně pocítily v prvním čtvrtletí 2022 dopady globálně se zpřísňující měnové politiky a válečného konfliktu na Ukrajině. Podle Indexu českého investora CII750 podílové fondy ve výsledku odepsaly téměř 5 %. Průměrný český investor tak ztratil velkou část dosažených zisků z předchozího roku, […]

Text: Milan Vodička

Foto: Shutterstock

20. 04. 2022


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.