Neděle 09. května. Svátek má Ctibor.

Nabídku na fixaci cen elektřiny prodloužil také E.ON

Investice 09.04.2009 | 11:46 0 Komentářů

Podobnou možnost mají i zákazníci ČEZ a Pražské energetiky

České Budějovice – Společnost E.ON, dodávající elektřinu v Jihočeském a Jihomoravském kraji, prodloužila možnost fixace cen pro rok 2010. Na dotaz Aktuálně.cz to potvrdil mluvčí společnosti Vladimír Vácha. Podobnou nabídku už dříve prodloužily také společnosti ČEZ a Pražská energetika.
Produkt Jistota 2010 si domácnosti mohly u E.ON objednat původně jen do konce března. Fixace cen jim zaručí, že do konce příštího roku budou za elektřinu platit stejné ceny jako letos. Garance nezvýšení cen se netýká pouze plateb za dodávku elektřiny, ale také například měsíčního poplatku za jistič a podobně. Bonusem je týden dodávky elektřiny zdarma.
Podrobnosti o prodloužení možnosti fixace – a také novou, zatím neupřesněnou další nabídku – chce E.ON představit v polovině příštího týdne. „Dosud si fixaci objednalo zhruba 130 zákazníků z řad domácností i firem,“ dodal Vácha.

Přečtěte si názory odborníků:#obj_1059 Elektřina opět zdražuje. Vyplatí se fixace ceny?
Dominantní dodavatel ČEZ nabízí domácnostem pro rok 2010 patnáctiprocentní slevu oproti letošním cenám. Zájemci si mohou zafixovat ceny do konce dubna. „Dosud si produkt objednalo kolem 3000 domácností a 200 podnikatelů,“ řekla Aktuálně.cz mluvčí ČEZ Eva Nováková.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.